تماس ها    صفحه اصلی    نفت    بحران خوزستان    گاز    پالایش و پخش    پتروشیمی    بهداشت ودرمان    تاریخ و سیاست    منابع انسانی    عمومی  
جمعه، 30 فروردین 1398 - 21:33   
   
بخش مناطق نفتخیز
 
- اندازه متن: + -  کد خبر: 9701صفحه نخست » خبرهای تازهشنبه، 10 مهر 1389 - 23:49
مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت نفت و گاز مارون و مدیر تولید مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد
نفت نیوز: معارفه مدیرعامل جدید شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون با حضور اعضای هیئت مدیره این شرکت و مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد.
  
به گزارش نفت نیوز، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات مهندس جوادی در مدت زمان تصدی مسئولیت مدیرعاملی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، گفت: ایشان از چهره های شناخته شده مناطق نفت خیز جنوب هستند که در سمت های کلیدی مختلفی مشغول خدمت بوده و در همه این سمت ها نیز موفق بوده اند.مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت نفت و گاز مارون و مدیر تولید مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد

مهندس غلامرضا حسن بیگلو افزود: یکی از شاخص های شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون نظم و انضباط و همدلی بین اعضای هیئت مدیره و دیگر مسئولان در این شرکت است و امیدواریم این رویه همچنان ادامه پیدا کند.

وی مدیرعامل جدید شرکت مارون را از نیروهای توانمند اجرایی و فنی عنوان کرد و برای وی در این مسئولیت آرزوی موفقیت کرد.

مدیرعامل سابق شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون در این جلسه با بیان سوابقی از مسئولیت های خود در مناطق نفت خیز جنوب، درباره شکل گیری و تاسیس شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون توضیحاتی ارائه داد.


مهندس علی محمد جوادی، با بیان این که 36 سال در مناطق نفت خیز جنوب خدمت کرده است گفت: مدیران عامل شرکت های بهره بردار باید با عملیات تولید در صنعت نفت آشنا باشند چون هدف این شرکت ها بیشترین تولید با حداقل بار کاهشی است.

وی افزود: از ابتدای فعالیت شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون از سال 1379 تا کنون مشکلات زیادی بر سر راه این شرکت وجود داشت و در 10 سال گذشته زحمات زیادی برای شکل دهی به شرکت، ایجاد نظم و انضباط و رفع نواقص و کمبودها کشیده شده است هر چند که هنوز هم ممکن است نارسایی هایی وجود داشته باشد.

مهندس جوادی گفت: از تلاش های بیدریغ و خالصانه تمام کارکنان شرکت مارون که در این 10 سال زحمات بسیاری کشیده اند تشکر می کنم.

همچنین مهندس حمید بورد مدیرعامل جدید شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون با آرزوی موفقیت برای مهندس جوادی در دوران بازنشستگی، از اعضای هیئت مدیره این شرکت خواست تا برای افزایش موفقیت های شرکت همکاری و همیاری کنند.

در ادامه، اعضای هیئت مدیره شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و ضمن تبریک به مهندس بورد در سمت جدید، برای مهندس جوادی در دوران بازنشستگی آرزوی موفقیت کردند.

شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون از شرکت های بهره بردار تابع شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب است که ظرفیت تولید روزانه حدود 600 هزار بشکه نفت را دارد.

معارفه مدیر جدید تولید شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب

معارفه مدیر جدید تولید شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره این شرکت برگزار شد.
مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت نفت و گاز مارون و مدیر تولید مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در این معارفه از زحمات چندین ساله مهندس علی آغاجریان در بخش های مختلف این شرکت قدردانی کرد و گفت: ایشان هم از نظر تخصص و تعهد کاری و هم از نظر دیدگاه ارزشی و الهی که دارند از نیروهای شناخته شده در مناطق نفت خیز جنوب هستند که در مدت فعالیت خود خدمات ارزشمندی انجام داده اند.

مهندس غلامرضا حسن بیگلو با اشاره به بازنشستگی مدیر سابق تولید این شرکت، افزود: مدیر جدید تولید فردی شناخته شده هستند و با بررسی های انجام شده به این نتیجه رسیده ایم که ایشان مناسبت ترین گزینه برای این سمت هستند.

در ادامه مهندس حمید دریس، مدیر جدید تولید شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از حسن اعتماد مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت به دلیل این انتخاب و همچنین  زحمات مهندس آغاجریان در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

در ادامه این جلسه، اعضای هیئت مدیره و معاونان مدیریت تولید شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و ضمن تبریک به مهندس دریس در سمت جدید، برای مهندس آغاجریان در دوران بازنشستگی آرزوی موفقیت کردند.
انتهای پیام

منبع: nsioc
   
  

اخبار مرتبط:

اضافه نمودن به:  

 
 
 

::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  جستجوی پیشرفته ::  نسخه تلکس
استفاده از مطالب نفت نیوز با ذکر منبع بلامانع است.
پشتیبانی توسط: خبرافزار