تماس ها    صفحه اصلی    نفت    بحران خوزستان    گاز    پالایش و پخش    پتروشیمی    بهداشت ودرمان    تاریخ و سیاست    منابع انسانی    عمومی  
جمعه، 30 فروردین 1398 - 21:05   
   
بخش منابع انسانی
 
- اندازه متن: + -  کد خبر: 18826صفحه نخست » خبرهای مهمسه شنبه، 19 اردیبهشت 1396 - 03:30
نفت نیوز گزارش می دهد
آخرین خبرها درباره پرداخت اضافات حقوق سال 96 در نفت/ 15 درصد افزایش مستمری بازنشستگان صنعت نفت
نفت نیوز: بر اساس اخبار دریافتی به نفت نیوز اضافات حقوق عمومی کارکنان صنعت نفت همچون دیگر کارکنان دولت در ماه جاری ( اردیبهشت ماه) پرداخت می شود.
  

به گزارش نفت نیوز، اضافات مستمری همکاران بازنشسته نیز همچون دیگر بازنشستگان دولت در همین ماه پرداخت می شود.
شایستگی های سالیانه در ماه جاری اقدام نمی شود.
 

اطلاعیه صندوق های بازنشستگی نفت

مستمری و مقرری کلیه بازنشستگان صنعت نفت از تاریخ یکم فروردین ماه 1396 به میزان 15 درصد افزایش می یابد و علاوه بر این افزایش، مبلغ 1800000 (یک میلیون و هشتصدهزار) ریال به مستمری ها اضافه می شود و همچنین حداقل مستمری و مقرری 25000000 (بیست و پنچ میلیون) ریال تعیین می شود و برای کمک هزینه حق عائله بندی و کمک هزینه اولاد نیز مشابه کارمندان شاغل عمل می شود.

به گزارش نفت نیوز، در جلسه هیات امنا صندوق های بازنشستگی، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت موضوع افزایش مستمری کارمندان بازنشسته طرح و تصویب شد.

در مورد تعدیل مستمری / مقرری کارمندان بازنشسته از کار افتاده کلی دائم و بازماندگان کارمندان متوفی مطرح و مقرر شد از تاریخ 1.1. 96 اقدامات زیر انجام پذیرد.

1 – اضافات عمومی: مستمری / مقرری پایان اسفند 1395 همه کارمندان بازنشسته، از کار افتاده کلی دائم و بازماندگان کارمندان متوفی از تاریخ 1 .1. 1396 به میزان 15 درصد ( پانزده درصد) افزایش یابد.

2 – تطبیق مستمری: علاوه بر افزایش درصد عمومی فوق و به منظور تطبیق مستمری ها مبلغ 1800000 ( یک میلیون و هشتصد هزار ) ریال به مستمری حاصل از بند یک اضافه می شود.

3 – حداقل مستمری / مقرری: سال جاری کارمندان بازنشسته قبل از موعد به میل کارفرما، عادی، از کار افتاده کلی دائم و بازماندگان کارمندان متوفی 25000000 ( بیست و پنج میلیون ریال ) تعیین می شود.

حداقل فوق شامل کارمندان بازنشسته / متوفی مذکور سال های قبل و مستمری مجموع بازماندگان / تک بازمانده کارمندان شهید و متوفی نیز می شود.

تبصره : حداقل مستمری کلیه کارمندان بازنشسته قبل از موعد به میل شخصی با افزایش پانزده درصد به حداقل مستمری سال قبل تعیین می شود.

4 - کمک هزینه عائله بندی و حق اولاد: برای کمک هزینه عائله مندی و کمک هزینه اولاد مشابه کارمندان شاغل عمل می شود.

سایر ضوابط و مقررات مربوط به تعیین مستمری / مقرری و نحوه تسهیم بارمالی ( سهم کارفرما و صندوق های بازنشستگی ) کماکان به قوت خود باقی و جاری است.

گفتنی است: موارد ذکر شده در مستمری و مقرری اردیبهشت ماه اعمال و پرداخت می شود.
جزئیات اضافات حقوق سایر همکاران صنعت نفت به محض دریافت در نفت نیوز اطلاع رسانی می شود.

انتهای پیام

   
  

اضافه نمودن به:  

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  * قبل از ارسال نظر آنرا ویرایش کرده و قواعد نگارش را در آن رعایت کنید.
* لطفاً در مطالب خود اخلاق اسلامی و قوانین کشور را مد نظر داشته باشید.
* نمایش نظرات کاربران در خبرها به معنای تایید آنها توسط سایت نیست.

  کد امنیتی:
 
 
 
 

::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  جستجوی پیشرفته ::  نسخه تلکس
استفاده از مطالب نفت نیوز با ذکر منبع بلامانع است.
پشتیبانی توسط: خبرافزار