تماس ها    صفحه اصلی    نفت    بحران خوزستان    گاز    پالایش و پخش    پتروشیمی    بهداشت ودرمان    تاریخ و سیاست    منابع انسانی    عمومی  
شنبه، 4 خرداد 1398 - 12:00   
   
بخش منابع انسانی
 
- اندازه متن: + -  کد خبر: 18801صفحه نخست » خبرهای مهمسه شنبه، 5 اردیبهشت 1396 - 02:23
خلیلی در جمع مدیران پایانه های نفتی:
چندگانگی مدل های قراردادی نیروی انسانی نفت را با معضل جدی مواجه می کند
نفت نیوز: معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت در امور عملیات غیرصنعتی با تقدیر از نقش شرکت پایانه های نفتی ایران در دوره پسابرجام گفت: پس از رفع تحریم ها حجم کاری شرکت پایانه ها افزایش بسیاری را تجربه کرده است و عملکرد بسیار مثبتی از این شرکت شاهد هستیم.
  

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران رضا خلیلی روز یکشنبه (سوم اردیبهشت) در نشست ارائه گزارش عملکرد مدیریت ها و ادارات ستادی شرکت پایانه های نفتی ایران در سال ۹۵، با اشاره به نقش حساس شرکت پایانه های نفتی ایران در امر صادرات گفت: روند توسعه و پیشرفت در این شرکت پویا و به روز (حتی در زمان تحریم ها) بسیار محسوس است.

خلیلی با بیان این نکته که در مجموعه معاونت عملیات غیرصنعتی سعی شده افرادی انتخاب شوند که در بطن عملیات بوده اند، افزود: این افراد مشکلات و دغدغه های نیروها را بهتر می شناسند و می توانند در جهت بهبود شرایط شغلی کارکنان و ارائه راهکارهای عملیاتی موثرتر عمل کنند.چندگانگی مدل های قراردادی نیروی انسانی نفت را با معضل جدی مواجه می کند

وی با بیان اینکه رفع دغدغه کارکنان، دغدغه قلبی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران است، افزود: همه باید دست به دست هم بدهیم و ضمن بررسی مشکلات و ارائه راهکارهای عملیاتی به سمتی حرکت کنیم که منافع همگان و در راس آن منافع سازمان تامین شود.

خلیلی افزود: هم اکنون معاونت عملیات غیر صنعتی شرکت ملی نفت ایران بیش از ۱۲۰ ساعت جلسه به منظور شناسایی دغدغه ها و چالش های منابع انسانی برگزار شده که به زودی نتایج آن به وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به منظور ارائه راهکار اعلام می شود.

 وی با اشاره به وجود چندگانگی مدل های قراردادی نیروهای انسانی (پیمانکاری، مدت موقت، مدت معین، پیمان، رسمی و ..) در صنعت نفت، گفت: در صورتی که راهکاری برای این موضوع اندیشیده نشود، این موضوع می تواند در آینده برای نفت ایجاد معضل کند.

خلیلی با تاکید بر اهمیت امر آموزش گفت: شرکت ملی نفت ایران باید تقویت و آموزش نیروهای انسانی و به عبارتی نیروسازی را مورد توجه قرار دهد که رهاورد این امر حضور نیروهای کیفی در بدنه سازمان است.

وی با تقدیر از عملکرد مثبت شرکت پایانه های نفتی ایران در حوزه بارگیری و صادرات نفت خام و فرآورده های نفتی، گفت: پس از برجام، احجام کاری پایانه ها بیشتر شده است که با توجه به پتاسیل و توان نیروهای این شرکت انتظار می رود امسال نیز مانند سال گذشته شاهد پیشرفت و توسعه آن باشیم.
 
وی با تقدیر از عملکرد مثبت شرکت پایانه های نفتی ایران در حوزه بارگیری و صادرات نفت خام و فرآورده های نفتی، گفت: پس از برجام، احجام کاری پایانه ها بیشتر شده است که با توجه به پتاسیل و توان نیروهای این شرکت انتظار می رود امسال نیز مانند سال گذشته شاهد پیشرفت و توسعه آن باشیم.
   
معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور عملیات غیر صنعتی بر ضرورت ایجاد انگیزه برای نیروهای عملیاتی در تمامی رده ها تاکید کرد و گفت: این امر سبب ماندگاری نیروهای آموزش دیده عملیاتی در بدنه نفت می شود.

نشست ارائه گزارش عملکرد مدیریت‎ها و ادارات ستادی شرکت پایانه های نفتی ایران در سال ٩٥، امروز (سوم اردیبهشت ماه) در باشگاه الهیه صنعت نفت برگزار شد؛ معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور عملیات غیرصنعتی و احمد مجیدی‎نسب، مشاور فرهنگی وزیر نفت از مهمانان شرکت پایانه‎های نفتی در این نشست بودند.
انتهای پیام

   
  

اضافه نمودن به:  

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  * قبل از ارسال نظر آنرا ویرایش کرده و قواعد نگارش را در آن رعایت کنید.
* لطفاً در مطالب خود اخلاق اسلامی و قوانین کشور را مد نظر داشته باشید.
* نمایش نظرات کاربران در خبرها به معنای تایید آنها توسط سایت نیست.

  کد امنیتی:
 
 
 
 

::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  جستجوی پیشرفته ::  نسخه تلکس
استفاده از مطالب نفت نیوز با ذکر منبع بلامانع است.
پشتیبانی توسط: خبرافزار