تماس ها    صفحه اصلی    نفت    بحران خوزستان    گاز    پالایش و پخش    پتروشیمی    بهداشت ودرمان    تاریخ و سیاست    منابع انسانی    عمومی  
سه شنبه، 19 فروردین 1399 - 18:00   
   
بخش بهداشت و درمان
 
- اندازه متن: + -  کد خبر: 18657صفحه نخست » خبرهای مهمشنبه، 9 بهمن 1395 - 10:38
اختصاصی نفت نیوز /
اعلام خطر می کنیم.... نگرانی از مبتلا شدن بهداشت و درمان صنعت نفت به سرنوشت 100 فروشگاه زنجیره ای نفت / 12 پرسش مهم نفت نیوز از زمین شناس نقش آفرین در بهداشت و درمان نفت
در خصوص عملکرد آقای محسن امیریان مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز و عضو هیئت مدیره سازمان بهداشت ودرمان صنعت نفت مطالب نگران کننده ای از شش منبع موثق به نفت نیوز ارسال شد که با توجه به حساسیت سمت وی و رسالت این رسانه برای شفاف سازی و پیگیری موضوعات مورد دغدغه همکاران صنعت نفت از ایشان می خواهیم در این خصوص توضیحات شفاف و صریح را ارائه نمایند:
  

1.  در خصوص چگونگی ارتباط شما با مهندس زنگنه از زمان جهاد سازندگی و هم اکنون توضیح دهید.
2.   تحصیلات جنابعالی لیسانس زمین شناسی با گرایش میکرو فسیل(نفت یابی) است؛ لطفاً بفرمایید بین تخصص شما و عضویت در هیئت مدیره بهداشت و درمان صنعت نفت و اظهار نظر درباره این سازمان تخصصی چه سنخیتی وجود دارد؟اعلام خطر می کنیم.... نگرانی از مبتلا شدن بهداشت و درمان صنعت نفت به سرنوشت 100 فروشگاه زنجیره ای نفت / 12 پرسش مهم نفت نیوز از زمین شناس نقش آفرین در بهداشت و درمان نفت
3.   آیا صحت دارد جنابعالی در جلسات هیئت مدیره بهداشت و درمان صنعت نفت خود را صاحب نظر در عرصه سلامت دانسته و درصدد تحمیل نظرات خود به این مجموعه هستید و برای این منظور از وزیر نفت هم مایه می گذارید؟!
4.   مسئولیت شما در بیمارستان نور تهران چیست؟ این بیمارستان و جنابعالی چه ارتباط سازمانی و غیر سازمانی  با دکتر هاشمی دارید؟
5.  با توجه به اینکه سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت زیر نظر مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران و بالتبع هیئت مدیره نفت است آیا صحت دارد شما در غیاب دیگر مسوولان ارشد بهداشت و درمان صنعت نفت  با دادن اطلاعات غیرکارشناسانه به آقای وزیر معمولاً نظرات خود را به وی تحمیل می کنید؟ اصولاً چه ارتباط سازمانی بین شما و آقای زنگنه و بهداشت و درمان وجود دارد؟
6.   با توجه به اینکه سلامت بطور مستقیم وغیرمستقیم برتولید ناخالص ملی موثراست و کار بهداری نفت حفظ و ارتقاء سلامت هست نه فقط درمان؛ آیا درست است دیدگاه شما به مقوله بهداشت و درمان صنعت نفت صرفاً نگاه اقتصادی است؟
7.   شما در تصمیم سازی برای واگذاری بیمارستان توحید جم و آبادان به وزارت بهداشت چه نقشی دارید؟

8. آیا دخالت شما در توقف برخی پروژه های ساخت مراکز درمانی بهداری که از قبل طراحی و شروع شده بود از جمله بیمارستان مشهد و دی کلینیک شرق تهران (واقع درخیابان دماوند)صحت دارد؟
9.  آیا شما در جلسات متعدد هیئت مدیره سازمان بعد از بازنشسته شدن رئیس هیئت مدیره با تحکم از انحلال و واگذارى بهداشت و درمان هاى اصفهان ؛ فارس ؛ مشهد و تبریز سخن گفته اید؟ شما پیگیر واگذاری بیمارستان نفت تهران و اهواز هستید؟ آیا طرحی برای واگذاری بیمارستانهای سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت که تنها دلخوشی کارکنان خدوم این حوزه میباشند به وزارت بهداشت و درمان در دست اجرا دارید؟!
10.  در خصوص موضوع کارانه پزشکان صنعت نفت و مشکلاتی که چندی پیش موجب نارضایتی آنها گردید جنابعالی چه نقشی داشتید؟
11.  آیا شما عامل طرح ادغام برخی بهداری ها و سلب اختیار تصمیم گیری از آنها بوده اید؟ این طرح بجز دردسر برای کارکنان و نارضایتی طرف های قرارداد چه ثمره ای برای نفت داشت؟ انگیزه شما از این کار چه بود؟
12. آیا بحث واگذاری بخش هایی از سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت به صندوق بازنشستگی صحت دارد؟ با توجه به مستثنی شدن بهداشت و درمان نفت از سایت های اصل 44 نظر شما در این رابطه چیست؟
ضمناً در خصوص منابع عظیم مالی و نحوه عملکرد شما بعنوان رئیس عمران مناطق نفتخیز و برخی پروژه ها از جمله بیمارستان سوسنگرد سئوالاتی وجود دارد که در فرصت مناسب مطرح خواهد شد.
از مهندس زنگنه وزیر نفت و همچنین سیستم های نظارتی انتظار می رود موضوعات مطرح شده را پیگیری نمایند.
انتهای پیام

 

   
  

اضافه نمودن به:  

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  * قبل از ارسال نظر آنرا ویرایش کرده و قواعد نگارش را در آن رعایت کنید.
* لطفاً در مطالب خود اخلاق اسلامی و قوانین کشور را مد نظر داشته باشید.
* نمایش نظرات کاربران در خبرها به معنای تایید آنها توسط سایت نیست.

  کد امنیتی:
 
 
 
 

::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  جستجوی پیشرفته ::  نسخه تلکس
استفاده از مطالب نفت نیوز با ذکر منبع بلامانع است.
پشتیبانی توسط: خبرافزار