تماس ها    صفحه اصلی    نفت    بحران خوزستان    گاز    پالایش و پخش    پتروشیمی    بهداشت ودرمان    تاریخ و سیاست    منابع انسانی    عمومی  
جمعه، 2 فروردین 1398 - 21:23   
   
بخش نفت مرکزی
 
- اندازه متن: + -  کد خبر: 18585صفحه نخست » خبرهای تازهشنبه، 27 آذر 1395 - 15:11
دو انتصاب جدید در شرکت نفت مناطق مرکزی
نفت نیوز: مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران طی حکمی٬ مهندس کورش کاوه بیرجندی را به عنوان رییس فناوری اطلاعات و ارتباطات این شرکت منصوب کرد.
  

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در این حکم با اشاره به تجربیات و سوابق مهندس بیرجندی و با توجه به اهمیت و جایگاه واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایجاد زیرساختهای ارتباطی ٬ توسعه نرم افزارها و تضمین امنیت سرمایه اطلاعاتی ٬ موارد کاری رییس فناوری اطلاعات و ارتباطات ابلاغ شد.دو انتصاب جدید در شرکت نفت مناطق مرکزی

شایان ذکر است : مهندس بیرجندی دارای مدرک کارشناسی شیمی است . در کارنامه کاری ایشان می توان به مواردی همچون رئیس سیستمهای اطلاعات مدیریت شرکت مهندسی و توسعه نفت طی سالهای ۱۳۸۵ تا ۱۳۸۹ و همچنین رییس پشتیبانی نرم افزار و بانک اطلاعات طی سالهای ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۲ در مدیریت سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران اشاره کزد. وی از مهرماه سال ۱۳۹۲ تا کنون نیز در ستاد وزارت نفت -امور اوپک و روابط با مجامع انرژی در سمت رییس آمار و خدمات رایانه ای مسئولیت داشته است. همچنین در سالهای ۱۳۸۱ و ۱۳۸۶ نیز به عنوان کارمند نمونه شرکت ملی نفت ایران انتخاب شده بود.

مهندس کریمی همچنین از زحمات چند ساله مهندس ایرج معصومی رییس پیشین فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت نفت مناطق مرکزی ایران که به افتخار بازنشستگی نایل آمد٬ تقدیر و تشکر کرده است.

انتصاب مدیر هماهنگی در امور سرمایه گذاری و توسعه

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در حکم دیگری ٬ مهندس فریدون صالحی را به عنوان مدیر هماهنگی در امور سرمایه گذاری و توسعه منصوب کرد.

به گزارش نفت نیوز؛ در این حکم با توجه به ضرورت جذب منابع مالی و سرمایه گذاری موارد هفت گانه به عنوان برنامه کاری مدیر جدیدهماهنگی در امور سرمایه گذاری و توسعه اعلام شده است.دو انتصاب جدید در شرکت نفت مناطق مرکزی

بر اساس این گزارش : تهیه برنامه جهت جذب سرمایه و تامین مالی به منظور تسریع در توسعه میادین به خصوص میادین مشترک و طرحهای استمرار تولید ٬ بهره مندی از روشها و مدلهای مالی و سرمایه گذاری نوین روز ٬ جذب کارشناسان متخصص و ماهر و همکاری با معاون سرمایه گذاری شرکت ملی نفت ایران از بخشهای مهم این حکم است . همچنین ایجاد تعامل ٬ پیوستگی و هماهنگی بین مدیریتهای فنی ٬ برنامه ریزی ٬ مهندسی و ساختمان و مالی به منظورتامین و جذب به موقع منابع مالی و سرمایه گذاری متناسب با اهداف و برنامه ها و ارائه گزارش بهبود مستمر سیستم بر اساس آخرین روشهای متداول بین المللی صنعت نفت از دیگر موارد ابلاغی است.

این گزارش می افزاید : شناسایی کارآفرینان ٬ شرکتهای دانش بنیان ٬ موسسات و کارشناسان فعال در حوزه سرمایه گذاریها و تامین مالی و استفاده از آنها نیز به عنوان یک امر مهم در بخش سرمایه گذاری خطاب به مهندس صالحی آمده است.

مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران همچنین از زحمات مهندس رسول شیخی نژاد مقدم مدیر سابق هماهنگی در امور سرمایه گذاری و توسعه این شرکت تقدیر و تشکر به عمل آورده و خطاب به وی افزود : اکنون که ‍پس از سالها کار و تلاش صادقانه در صنعت نفت به افتخار بازنشستگی نایل آمده اید فرصت را غنیمت شمرده مراتب تشکر و قدردانی خود و هیات مدیره شرکت نفت مناطق مرکزی ایران را از زحمات طاقت فرسا و شبانه روزی جنابعالی ابراز می دارد.بازنشستگی از فعالیتهای سازمانی ٬پایان کار و تلاش نیست بلکه آغازی است برای کار و تلاش مجدد در چرخه حیات که این مرحله بهترین فرصت برای انتقال تجربیات و ادای دین به قشر جوان در سنگری دیگر از زندگی است.
انتهای پیام 

   
  

اضافه نمودن به:  

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  * قبل از ارسال نظر آنرا ویرایش کرده و قواعد نگارش را در آن رعایت کنید.
* لطفاً در مطالب خود اخلاق اسلامی و قوانین کشور را مد نظر داشته باشید.
* نمایش نظرات کاربران در خبرها به معنای تایید آنها توسط سایت نیست.

  کد امنیتی:
 
 
 
 

::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  جستجوی پیشرفته ::  نسخه تلکس
استفاده از مطالب نفت نیوز با ذکر منبع بلامانع است.
پشتیبانی توسط: خبرافزار