تماس ها    صفحه اصلی    نفت    بحران خوزستان    گاز    پالایش و پخش    پتروشیمی    بهداشت ودرمان    تاریخ و سیاست    منابع انسانی    عمومی  
دوشنبه، 28 خرداد 1397 - 20:10   
   
بخش گاز
 
- اندازه متن: + -  کد خبر: 18516صفحه نخست » خبرهای تازهپنجشنبه، 4 آذر 1395 - 18:13
سوخت رسانی به هموطنان سراسر کشور در شرایط سخت برودت هوا و بارش برف/ وضعیت فشار گاز در مازندران امروز نرمال می شود
نفت نیوز: در حالیکه هم اکنون دمای ٢٦ استان کشور زیر صفر درجه است و شاهد ثبت رکورد مصرف ٥٣٠ میلیون مترمکعب در بخش خانگی هستیم؛ کارکنان صنعت نتف و گاز کشور با تمام امکانات در حال سوخت رسانی به هموطنان هستند.
  

فشار شبکه گاز شهرهای آمل، بابل و بابلسر در استان مازندران هم اکنون افزایش یافته و کارکنان صنعت گاز در حال وصل گاز مشترکان هستند.

به گزارش نفت نیوز؛ مجید بوجارزاده، سخنگوی شرکت ملی گاز ایران اظهار کرد: فشار گاز مناطق شمالی کشور از صبح امروز به ١٥٠ پی اس آی رسیده و کارکنان صنعت گاز در حال وصل گاز مشترکان هستند.
 سوخت رسانی به هموطنان سراسر کشور در شرایط سخت برودت هوا و بارش برف/ وضعیت فشار گاز در مازندران امروز نرمال می شود
سخنگوی شرکت ملی گاز ایران افزود: به طور پراکنده در شهرهای آمل، بابل و بابلسر شاهد افت فشار گاز بودیم و تا بعدازظهر امروز به طور کامل این مشکل برطرف می شود.
 
وی یادآور شد: هم اکنون دمای ٢٦ استان کشور زیر صفر درجه است و شاهد ثبت رکورد مصرف ٥٣٠ میلیون مترمکعب در بخش خانگی بوده ایم.
 
رئیس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران ادامه داد: هم اکنون در استان تهران بیش از ١٢٠ میلیون مترمکعب گاز مصرف می شود.
 
بوجارزاده تاکید کرد: کاهش دمای هوا در سطح کشور گسترده بوده و لازم است که مشترکان به طور بهینه گاز را مصرف و مدیریت کنند.
 
به گفته وی، مشترکان گاز با استفاده از لباس و پوشش متناسب با فصل سرما، کاهش حداقل یکی از بخاری های منزل، تنظیم درجه موتورخانه بر روی ٥٠ تا ٦٠ درجه، رعایت دمای رفاه ٢١- ١٨ درجه، بستن دریچه های کولر، گرفتن درز پنجره ها، استفاده از شیشه های دوجداره و کاهش حداقل یک درجه از گرمای منزل، این شرکت را در خدمت رسانی مناسب به هموطنان یاری کنند.
 
سخنگوی شرکت ملی گاز ایران ادامه داد: مشترکان بخش خانگی که دچار افت فشار می شوند تعداد بخاری ها را به یک عدد کاهش دهند و با مصرف بهینه سبب جلوگیری از عمل کردن رگولاتور برای قطع گاز شوند.
 
وی همچنین برای پیشگیری از حوادث مرگبار، از مردم خواست تا نکات ایمنی را رعایت کنند و زمستانی گرم و مطمئن را برای خانواده های خود به ارمغان بیاورند.

سوخت مناطق برف گیر شمال کشور به طور پایدار تامین می شود
سوخت رسانی به هموطنان سراسر کشور در شرایط سخت برودت هوا و بارش برف/ وضعیت فشار گاز در مازندران امروز نرمال می شود
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه مازندران از آمادگی کامل برای تامین سوخت (نفت سفید، نفت گاز و گاز مایع) در مناطق برف گیر بابل، آمل، بابلسر و فریدون کنار و ... خبر داد.

حسینعلی طالبی گفت: همه تمهیدات لازم برای تامین سوخت مردم مناطق اندیشیده شده و شرکت پخش در ستاد بحران استان آمادگی خود برای تامین سوخت مناطق تعریف شده از سوی نهادهای مربوط را به هر میزان اعلام کرده است.
 
وی افزود: از روز گذشته تاکنون بیش از دو میلیون و ٥٠٠ هزار لیتر نفت سفید، بیش از یک میلیون لیتر نفت گاز و بیش از ٦٠ تن گاز مایع در شهرهای مورد نیاز توزیع شده است.
 
به گفته مدیر پخش منطقه مازندران، از اول آذرماه با اعلام هواشناسی و پیش بینی های انجام شده بیش از ٥٠ تا ٦٠ فروشنده قدیمی سوخت را فعال کردیم و یک میلیون و ٢٠٠ هزار لیتر نفت سفید از طریق ٣٠ تا ٤٠ دستگاه نفتکش برای توزیع در اختیارشان قرار دادیم.
 
وی ادامه داد: از چند روز گذشته تاکنون چهار دستگاه ماشین نفتکش ١٩ هزار لیتری و ٥٠ دستگاه ماشین نفتکش دو هزار لیتری به مناطق برف گیر بابلسر، آمل، بابل و فریدون کنار برای توزیع نفت سفید اعزام شده است.
 
طالبی اعلام کرد: همکاران شرکت پخش شب گذشته تا بامداد به توزیع سوخت مشغول بودند و به مراجعه کنندگان به اندازه نیاز و درخواستشان سوخت تحویل دادند.
 
وی با اشاره به این که موجودی منطقه مازندران مناسب و کافی است و هیچگونه مشکلی برای تامین سوخت در کل استان، شهرها و بخش ها وجود ندارد، گفت: روز گذشته سه تانکر ١٧ تا ١٨ هزار تنی به شهرهای آمل، بابل و بابلسر اعزام شده و همه نمایندگی های توزیع سوخت مایع این مناطق آماده ارائه خدمت هستند.
 
مدیر شرکت پخش منطقه تاکید کرد: ارتباط شرکت با همه نهادهای مدیریت شهری برای ارائه خدمات برقرار است و به محض اعلام نیاز هر کدام از استان ها، بخشداری ها و محلات در اسرع وقت سوخت ارسال خواهد شد.

وی اعلام کرد: شرکت پخش از امروز محله به محله و کوچه به کوچه در مناطق مورد نیاز اقدام به توزیع نفت سفید خواهد کرد.
انتهای پیام

منبع: شانا

   
  

اضافه نمودن به:  

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  * قبل از ارسال نظر آنرا ویرایش کرده و قواعد نگارش را در آن رعایت کنید.
* لطفاً در مطالب خود اخلاق اسلامی و قوانین کشور را مد نظر داشته باشید.
* نمایش نظرات کاربران در خبرها به معنای تایید آنها توسط سایت نیست.

  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  جستجوی پیشرفته ::  نسخه تلکس
استفاده از مطالب نفت نیوز با ذکر منبع بلامانع است.
پشتیبانی توسط: خبرافزار