تماس ها    صفحه اصلی    نفت    بحران خوزستان    گاز    پالایش و پخش    پتروشیمی    بهداشت ودرمان    تاریخ و سیاست    منابع انسانی    عمومی  
سه شنبه، 19 فروردین 1399 - 17:21   
   
بخش پایانه های نفتی
 
- اندازه متن: + -  کد خبر: 18373صفحه نخست » خبرهای تازهدوشنبه، 19 مهر 1395 - 03:11
با حکم سردار جلالی
فرمانده ارشد اچ‌اس‌یی و پدافند‌غیرعامل خارک منصوب شد
نفت نیوز: با حکم رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، مدیریت ارشد اچ اس یی، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران جزیره خارک به مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران واگذار شد.
  

به گزارش نفت نیوز، سید پیروز موسوی در حاشیه انتصاب خود به سمت «مدیر ارشد اچ اس یی، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران جزیره خارک» از سوی غلامرضا جلالی، رئیس پدافندغیرعامل کشور، با اشاره به اهمیت ایمنی و پدافند غیرعامل در این منطقه، گفت: منطقه ژئوپولتیک خارک باید به لحاظ مدیریت بحران، به صورت یکپارچه، چابکی خود را حفظ کند.فرمانده ارشد اچ‌اس‌یی و پدافند‌غیرعامل خارک منصوب شد

وی با اشاره صادرات ٩٣ درصد نفت کشور از جزیره خارک، افزود: این جزیره نقش مهمی در تامین منابع ملی و اقتصاد کشور دارد، از این رو برای حفظ امنیت تاسیسات حساس خارک باید وحدت رویه و سازماندهی داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران تصریح کرد: حضور شرکت‌های متعدد نفتی در جزیره خارک اهمیت پدافند غیرعامل و مدیریت بحران را افزایش داده است.

وی پدافند غیرعامل را یکی از ضرورت‌های جزیره خارک اعلام کرد و افزود: مشارکت همه سازمان‌های مستقر در جزیره خارک در این میان بسیار مهم است.

فرمانده ارشد پدافندغیرعامل خارک گفت: تلاش می‌کنیم با آموزش و برنامه‌ریزی‌های مدون در زمینه پدافند غیرعامل، آسیب‌پذیری تاسیسات را کاهش دهیم.

عملیاتی شدن مدیریت واحد در پدافند غیرعامل

در ادامه این مراسم، علی اصغر زارعی، جانشین رئیس سازمان پدافند غیرعامل با اشاره به اهمیت جزیره خارک در ایمنی و پدافند غیرعامل، گفت: سازمان پدافند غیرعامل کشور در نظر دارد با انتخاب فرماندهان ارشد در مناطق عملیاتی کشور، مدیریت واحد را در زمینه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران اجرایی کند.

زارعی افزود: با بررسی‌های انجام شده در سطح کلان کشور، قرار شد یک فرمانده ارشد در این منطقه مهم، حیاتی و عملیاتی انتصاب شود که مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران به عنوان فرمانده ارشد انتخاب شد.

جانشین رئیس سازمان پدافند غیرعامل ادامه داد: براین اساس همه مجموعه‌های نظامی، انتظامی و دولتی باید همکاری ویژه با فرماندهی ارشد پدافند غیرعامل خارک داشته باشند.
انتهای پیام

   
  

اضافه نمودن به:  

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  * قبل از ارسال نظر آنرا ویرایش کرده و قواعد نگارش را در آن رعایت کنید.
* لطفاً در مطالب خود اخلاق اسلامی و قوانین کشور را مد نظر داشته باشید.
* نمایش نظرات کاربران در خبرها به معنای تایید آنها توسط سایت نیست.

  کد امنیتی:
 
 
 
 

::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  جستجوی پیشرفته ::  نسخه تلکس
استفاده از مطالب نفت نیوز با ذکر منبع بلامانع است.
پشتیبانی توسط: خبرافزار