تماس ها    صفحه اصلی    نفت    بحران خوزستان    گاز    پالایش و پخش    پتروشیمی    بهداشت ودرمان    تاریخ و سیاست    منابع انسانی    عمومی  
دوشنبه، 28 خرداد 1397 - 20:04   
   
بخش گاز
 
- اندازه متن: + -  کد خبر: 18275صفحه نخست » خبرهای تازهسه شنبه، 23 شهریور 1395 - 16:13
عزل اجباری دو عضو هیئت مدیره شرکت گاز توسط وزیر نفت
نفت نیوز: وزیر نفت در ابلاغیه جداگانه از زحمات عزیز الله رمضانی و ناصر ابراهیمی به عنوان اعضای اصلی و علی البدل هیئت مدیره شرکت ملی گاز ایران قدردانی کرد.
  

به گزارش نفت نیوز، بیژن زنگنه در ابلاغیه ای جداگانه از زحمات عزیزا.. رمضانی، به عنوان عضو اصلی و ناصر ابراهیمی به عنوان عضو علی البدل شرکت ملی گاز ایران به دلیل زحمات آنان قدردانی کرد.

در حکم وزیر نفت به عزیزالله رمضانی آمده است:

از آنجا که در پی ابلاغ قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در دستگاه های اجرایی، امکان ادامه استفاده از خدمات جنابعالی به عنوان عضو هیئت مدیره شرکت ملی گاز ایران ممکن نیست، لذا بدینوسیله وظیفه خود می داند که در پایان مدت عضویت جنابعالی در هیئت مدیره به عنوان عضو اصلی، از زحمات و خدمات ارزشمند آن جناب، قدردانی و تشکر کرده و از خداوند قادر متعال برای جنابعالی در ادامه خدمت خود در شرکت توفیق مسئلت نمایم.

در حکم وزیر نفت به ناصر ابراهیمی آمده است:

از آنجا که در پی ابلاغ قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در دستگاه های اجرایی، امکان ادامه استفاده از خدمات جنابعالی به عنوان عضو هیئت مدیره شرکت ملی گاز ایران ممکن نیست، لذا بدینوسیله وظیفه خود می داند که در پایان مدت عضویت جنابعالی در هیئت مدیره به عنوان عضو علی البدل، از زحمات و خدمات ارزشمند آن جناب، قدردانی و تشکر کرده و از خداوند قادر متعال برای جنابعالی در ادامه خدمت خود در شرکت توفیق مسئلت نمایم.
انتهای پیام

   
  

اضافه نمودن به:  

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  * قبل از ارسال نظر آنرا ویرایش کرده و قواعد نگارش را در آن رعایت کنید.
* لطفاً در مطالب خود اخلاق اسلامی و قوانین کشور را مد نظر داشته باشید.
* نمایش نظرات کاربران در خبرها به معنای تایید آنها توسط سایت نیست.

  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  جستجوی پیشرفته ::  نسخه تلکس
استفاده از مطالب نفت نیوز با ذکر منبع بلامانع است.
پشتیبانی توسط: خبرافزار