تماس ها    صفحه اصلی    نفت    بحران خوزستان    گاز    پالایش و پخش    پتروشیمی    بهداشت ودرمان    تاریخ و سیاست    منابع انسانی    عمومی  
پنجشنبه، 21 فروردین 1399 - 04:31   
   
بخش نفت مرکزی
 
- اندازه متن: + -  کد خبر: 17281صفحه نخست » خبرهای تازهسه شنبه، 31 شهریور 1394 - 07:28
انتصاب مدیرعامل شرکت نفت و گاز زاگرس جنوبی
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران طی حکمی، غلامحسین منتظری را به عنوان مدیر عامل و عضو اصلی هیئت مدیره شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی منصوب کرد.
  

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در این حکم با اشاره به ماموریت و جایگاه شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی و سوابق و تجارب عملیاتی منتظری اولویتهای برنامه های در ١٥ بند ابلاغ شد.

در این حکم آمده است تکریم کارکنان و ارباب رجوع و اهتمام در رسیدگی ویژه به مشکلات نیروی انسانی، تمرکز بر اصل برنامه ریزی با محوریت اهداف تولیدی و افزایش تولید، توجه جدی به مسایل مربوط به HSE به منظور حفظ سرمایه های شرکت، تدوین برنامه جامع نیروی انسانی  و اتخاذ رویکرد مدیریت علمی و عدالت محوری و شایسته سالاری به منظور ایجاد انگیزه حداکثری کارکنان و همچنین توجه جدی به امر جانشین پروری در کلیه سطوح سازمانی جهت شناسایی و ارتقاء نیروهای خلاق و کارآمد بر اساس شاخص های  صداقت، سلامت، کارآمدی و عملکرد.

همچنین در بخش دیگری از این حکم با اشاره به توجه شناسایی ظرفیت ها، توانمندی ها، نقاط ضعف و قوت سازمان و اصلاح فرآیندهای مورد نیاز به افزایش بهره وری و چابک سازی سازمان و استفاده بهینه از منابع و امکانات تاکید شده است.

بر اساس این گزارش: توجه جدی به امر رعایت ضوابط و مقررات در مناقصات و انضباط مالی ، همکاری مستمر و اثربخش با دانشگاهها، مراکز علمی و اولویت بندی پروژه های کاربردی و توجه به ساخت داخل در راستای تحقق امر اقتصاد مقاومتی ، توجه جدی به امر تعمیر و نگهداری با رویکرد سیستم یکپارچه و پیشگیرانه ، توجه جدی به امور معنوی و اقامه نماز و مباحث اخلاقی و امور فرهنگی کارکنان و خانواده آنها و همکاری و هماهنگی و تعامل با نهادهای نظارتی ، امنیتی، نظامی، انتظامی، مدیران، روسا و مسئولین منتطقه ای از دیگر بندهای این حکم است.

ارتباط و تعامل سازنده با مدیران ستادی نفت مناطق مرکزی ایران و رعایت سلسله مراتب اداری ، لزوم برنامه ریزی جهت اجرای دوره های آموزشی کاربردی و مرتبط با اهداف و ماموریت های شرکت، شناسایی و برنامه ریزی جهت استفاده بهینه و مطلوب از امکانات بومی و محلی به منظور اثربخشی منطقه ای مرتبط با فعالیت های شرکت و برنامه ریزی جهت بازدید مستمر از مناطق عملیاتی با رویکرد شناسایی اولویت های موثر در استمرار تولید از بندهای پایانی این حکم است.

این گزارش می افزاید: مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی دارای مدرک دکتری مهندسی شیمی مخازن هیدروکربوری از دانشگاه تهران، کارشناسی ارشد مهندسی مخازن نفت از دانشگاه IFP فرانسه ، لیسانس مهندسی شیمی از دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه شیراز است. از سوابق کاری ایشان می توان به فعالیت در شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری از سال ١٣٧٣ تا ١٣٨٤، کارشناس ارشد علوم زمین در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ازسال ١٣٨٤ تا ١٣٨٧، رئیس اداره پژوهش و توسعه، رئیس برنامه ریزی منابع تولید نفت و گاز و رئیس اداره مهندس نفت در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران طی سالهای ١٣٨٧ تا کنون اشاره کرد.

همچنین مهندس سلبعلی کریمی از زحمات و تلاشهای مهندس احمد سراجی مدیر عامل سابق شرکت بهره برداری نفت و گاز جنوبی تقدیر و تشکر به عمل آورد و افزوده: اکنون که پس از سالها کار و تلاش صادقانه در صنعت نفت به افتخار بازنشستگی نائل آمده اید فرصت را مغتنم شمرده مراتب تشکر و قدردانی خود و هیات مدیره را از زحمات طاقت فرسا و شبانه روزی جنابعالی ابراز می دارد. بازنشستگی در فعالیت های سازمانی آغازی است برای کار و تلاش جدید در چرخه حیات  که این مرحله بهترین فرصت برای انتقال تجربیات و ادای دین به قشر جوان در سنگری دیگر از زندگی است.
انتهای پیام

   
  

اضافه نمودن به:  

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  * قبل از ارسال نظر آنرا ویرایش کرده و قواعد نگارش را در آن رعایت کنید.
* لطفاً در مطالب خود اخلاق اسلامی و قوانین کشور را مد نظر داشته باشید.
* نمایش نظرات کاربران در خبرها به معنای تایید آنها توسط سایت نیست.

  کد امنیتی:
 
 
 
 

::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  جستجوی پیشرفته ::  نسخه تلکس
استفاده از مطالب نفت نیوز با ذکر منبع بلامانع است.
پشتیبانی توسط: خبرافزار