تماس ها    صفحه اصلی    نفت    بحران خوزستان    گاز    پالایش و پخش    پتروشیمی    بهداشت ودرمان    تاریخ و سیاست    منابع انسانی    عمومی  
یکشنبه، 3 تیر 1397 - 05:32   
   
بخش نفت مرکزی
 
- اندازه متن: + -  کد خبر: 14993صفحه نخست » خبرهای تازهسه شنبه، 22 مرداد 1392 - 12:17
امسال بیش از 750 نفر در شرکت نفت مناطق مرکزی استخدام می شوند
نفت نیوز: شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برای تامین نیاز نیروی سازمانی خود طی سال جاری تعداد 751 نفر از طریق آزمون استخدام می نماید.
  

به گزارش نفت نیوز؛ فریبرز فرشاد مدیر منابع انسانی این شرکت در رابطه با جذب نیروی انسانی این شرکت اظهار داشت : شرکت نفت مناطق مرکزی ایران بر اساس مجوزهای صادره از سوی شرکت ملی نفت ایران و همچنین از طریق کاریابی از سایر شرکتها و جذب نیروهای بورسیه و ممتاز نسبت به تکمیل نمودار سازمانی خود اقدام کرده است که این در راستای ارتقاء سطح کمی و کیفی نیروهای انسانی می باشد و در طی سالهای گذشته تعداد دو هزار نفر جذب شده اند.
وی افزود :در رابطه با بهبود و اصلاح هرم تحصیلی کارکنان این شرکت تعداد نیروهای زیر دیپلم از 56 درصد به 11 درصد کاهش یافته است ، در مقطع فوق دیپلم تعداد کارکنان دارنده این مدرک از شش درصد به 15 درصد افزایش و در مقطع کارشناسی و بالاتر میزان افزایش از 14 درصد به 43 درصد بوده است.
فرشاد مجموع نمودار سازمانی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران را پنج هزار و 133 نفر در سال جاری ذکر کرد و افزود : در ابتدای تاسیس این شرکت تعداد دو هزار و 375 نفر فعالیت داشته و با توجه به نیاز شرکت هم اکنون در مجموع 15 هزار نفر نیروی رسمی و غیر رسمی در ستاد و شرکت های تابعه بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی ، شرق و غرب مشغول فعالیت هستند.
مدیر منابع انسانی از اختصاص مبلغ بیش از 71 میلیارد ریال انواع وامهای متعلق به کارکنان و ارائه خدمات رفاهی به تعداد یک هزار نفر در هر سال در بعد نگهداشت نیروی انسانی خبر داد و تصریح کرد : علاوه بر موارد یاد شده ، می توان به بهبود وضعیت رفاهی کا رکنان مناطق عملیاتی از طریق پیگیری مراحل مربوط به ساخت مجتمع های عملیاتی مناسب و ورزشگاهها اشاره کرد که درسال گذشته مجتمع های کنگان ، چشمه خوش و سروستان به اتمام رسیده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، فرشاد درباره سرانه آموزشی و بررسی نیازهای آموزشی کارکنان خاطرنشان کرد : پس از بررسی کارشناسی خلاء های آموزشی و نیازهای واقعی از طریق بررسی مشاغل و تطبیق آن با نیروهای انسانی موجود نسبت به استخراج بسته های آموزشی و اجرای آن اقدام می شود. در این راستا سرانه آموزشی کارکنان زمان استخدام 174 نفر ساعت ، سرانه مدیران در سطوح مختلف 102 نفرساعت و سرانه آموزش کارکنان 60 نفر ساعت می باشد.
انتهای پیام

   
  

اضافه نمودن به:  

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  * قبل از ارسال نظر آنرا ویرایش کرده و قواعد نگارش را در آن رعایت کنید.
* لطفاً در مطالب خود اخلاق اسلامی و قوانین کشور را مد نظر داشته باشید.
* نمایش نظرات کاربران در خبرها به معنای تایید آنها توسط سایت نیست.

  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  جستجوی پیشرفته ::  نسخه تلکس
استفاده از مطالب نفت نیوز با ذکر منبع بلامانع است.
پشتیبانی توسط: خبرافزار