تماس ها    صفحه اصلی    نفت    بحران خوزستان    گاز    پالایش و پخش    پتروشیمی    بهداشت ودرمان    تاریخ و سیاست    منابع انسانی    عمومی  
جمعه، 30 فروردین 1398 - 20:53   
   
بخش پایانه های نفتی
 
- اندازه متن: + -  کد خبر: 8478صفحه نخست » خبرهای تازهدوشنبه، 30 فروردین 1389 - 04:24
مدیر عامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران خبر داد:
حضور جدی پایانه‌های نفتی در نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز
نفت نیوز: مدیر عامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران گفت: حضور در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی نفت‌،‌ گاز، پالایش و پتروشیمی به منزله شرکت در بزرگ‌ترین اتفاق و گردهمایی متشکل از شرکت‌های داخلی و خارجی فعال در عرصه نفت است.
  

به گزارش روابط عمومی شرکت پایانه‌های نفتی، محمدرضا موحد در خصوص دلایل حضور در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی اظهار داشت: پایانه‌های نفتی با هدف تعامل هر چه بیشتر با شرکت‌های نفتی بخش داخلی و خارجی کشور در نمایشگاه بین‌المللی نفت‌، گاز، پالایش و پتروشیمی حضور خواهد داشت. 

وی با اشاره به اینکه حضور در این نمایشگاه زمینه‌ساز فرصتی مناسب برای معرفی موقعیت‌های سرمایه‌‌گذاری و صنعتی در خارگ است، ادامه داد: پایانه‌های نفتی ایران به عنوان بزرگ‌ترین پایانه صادرات نفت و میعانات گازی کشور، با توجه به استعدادها و پتانسیل‌های متمرکز از شرایط مناسبی برای حضور بخش خصوصی و فعالیت در این عرصه برخوردار است. 

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر پایانه نفتی خارگ ضمن حفظ سهمیه اوپک، توان عرضه بیش از هفت میلیون بشکه نفت در روز را دارد خاطرنشان کرد:‌ حضور بیش از هزار و 300 شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در سال جاری حکایت از عدم تأثیر تحریم‌های اعمالی کشورهای غربی و در رأس آنها آمریکا در مناسبات بخش نفتی کشور دارد. 

مدیر عمل شرکت پایانه‌های نفتی ایران ضمن تأکید بر این که حضور در نمایشگاه‌های مختلف، در واقع امکان آشنایی، معرفی دستاوردها و توانمندی‌های شرکت را برای عموم فراهم می‌کند، تصریح کرد: شرکت پایانه‌های نفتی ایران طی سال 88 با حضور در 9 نمایشگاه استانی و منطقه‌ای سعی کرده‌ است از آخرین دستاوردهای متخصصان و پژوهشگران حوزه نفت بهره برده و سطح بهره‌وری شرکت تا ارتقاء بخشد. 

وی خاطرنشان کرد:‌ حضور در نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به منزله حضور در بزرگ‌ترین اتفاق و گردهمایی متشکل از شرکت‌های داخلی و خارجی حوزه صنعت نفت و گاز است بنابراین شرکت در این نمایشگاه به مفهوم بهره‌وری حداکثری از زمان و اطلاعات روز است که به صورت عینی در نمایشگاه ارائه خواهد شد.
انتهای پیام

   
  

اضافه نمودن به:  

 
 
 

::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  جستجوی پیشرفته ::  نسخه تلکس
استفاده از مطالب نفت نیوز با ذکر منبع بلامانع است.
پشتیبانی توسط: خبرافزار