تماس ها    صفحه اصلی    نفت    بحران خوزستان    گاز    پالایش و پخش    پتروشیمی    بهداشت ودرمان    تاریخ و سیاست    منابع انسانی    عمومی  
یکشنبه، 30 اردیبهشت 1397 - 18:35   
   
 
- اندازه متن: + -  کد خبر: 257صفحه نخست » خبرهای تازهیکشنبه، 27 خرداد 1386 - 01:22
یک فوق لیسانس مهندسی نفت در وزارت نفت چقدر حقوق دریافت می کند؟! + 57 نظر
بدون شرح! / نظرات کاربران: متاسفانه ما توی صنعت نفت با 2 تا مشکل مواجه هستیم 1- معدود مدیران که حقوق میلیونی می گیرند. 2- اکثریت کارمند صنعت نفت که حقوق آنهابا شرایط حال حاضر از فرهنگیان محترم کمتر می باشد که با توجه به اینکه شرایط حقوق و مزایا حال حاضر بسیار روز به روز بدتر می شود چند اتفاق در صنعت نفت در حال اتفاق افتادن است.الف....
  

نفت نیوز: مشخصات صاحب فیش حقوقی در سایت موجود است.

خبر مرتبط

علم بهتر است یا انبارداری شرکت نفت؟


نظرات کاربران

 
 • -آقا هی لاف فوق لیسانستان را میزنید.مگر نمی دانید سمتهای شرکت نفت عمدتاحداکثر لیسانس پذیر است؟ما میدانیم که کی و چرا به فوق لیسانسها بها داد.آیا شما شق القمر میکنید که دیگران نمیکنند؟ متاسفانه هم اکنون در مملکت مد شده که افراد از سر کار در رفته و بعد با مدرک فوق لیسانس به همان کار برمیگردند وبعد به جای افزایش راندمان کاری فقط توقعاتشان اضافه میشود.آقا لطفا در مطالبی که عنوان میکنی مواظب باش .من لیسانس هستم اما میبینم کهشرکت نفت هنوز هم به دست توانای قدیمیها که عمدتا زیر لیسانس هستند استوار است و جدیدیها که اخیرا تعداد فوق لیسانسهای آنها زیاد شده غیر از ادعای اینکه ما در دانشگاه فلان معدل را داشته ایم حرف قابل توجه دیگری برای گفتن ندارند.به امید روزی که ارزش کار به میزان مدرک نباشد بلکه به درک صحیحتر کار و توانایی باشد.(mohsenval@yahoo.com)
 • -آقایان کمی فکر کنید ، اینکه روزی برسد که امثال ما جدیدالاستخدام ها دارای حقوق و مزایای مناسب و مشابه همکاران قدیمی شویم ، جزء محالات است ، بهتر است به جای ناراحت کردن خودمان به فکر کار دوم و سوم و... باشیم. و بیخود خودمان را به دردسر نیندازیم .(taktak@yahoo.com)
 • -من یکی به واقعی بودن فیش این همکارم شهادت می دهم.(mz1026@yahoo.com)
 • -من دقیقا وضعیت این دوست عزیز را دارم یعنی با 6 سال سابقه کار و داشتن مدرک فوق لیسانس مهندسی در یافتی ام ماهیانه از 320000 تومان تجاوز نمیکند.اخیرا پس از مقایسه حقوقم با یک لیسانس آموزش و پرورش که تنها دو روز در هفته در یک مدرسه در 500 متری منزلشان کار میکند متوجه شدم تنها 13000 تومان از او بیشتر دریافت میکنم.در حالیکه بنده هر 5 روز هفته را کیلومترها دور از شهر از ساعت 6 صبح تا 5 عصر کار میکنم.
  این است عدالت و عدالت محوری؟؟(frd_karimi@yahoo.com)
 • -واقعا نمیدانم مسئولان ما چشمهایشان را بسته اند یا در خلا زندگی میکنند یکی جواب بده کسی با این شرایط چطور میتونه خونوادشو بچرخونه و شرمندشون نباشه بخدا خدا را حوش نمیاد چقدر مزدم ایران باید خون دل بخورن
 • -خواهش می کنم این فیش حقوقی را در صحن علنی مجلس ببرید و به وکلای ملت نشان دهید .
 • -من دارندهی مدال نقره المپییاد کشوری- فارغ التحصیل یکی از معتبرترین دانشگاههای کشور-با 4 سال سابقه -دریافتی با 100 ساعت اضافه کاری ( یعنی کار از 8 تا 6حتی 5 شنبه ها ) دریافتی خاص ماهانه 340 هزار تومان
 • -باز باید سرنوشت از سرنوشت
  اینجانب 14سال قبل به استخدام اداره آموزش وپرورش در امدم(دانشجوی دبیری ریاضی)وپس از طی یک ترم تحصیلی دردانشگاه صنعت نفت پذیرفته شدم وبه امید آینده ای موفق تعهدات خود را از اداره آموزش وپرورش خریده و با پرداخت خسارت مالی از آن وزارتخانه خارج شدم و پس از پایان تحصیلات به خدمت سربازی رفتم وپس از پایان دوران سربازی با مشکلات فراوان در شرکت نفت مشغول بکار شدم و تحصیلات خود را با مشکلات فراوان تا مقطع فوق لیسانس مهندسی ادامه دادم اکنون پس از 10 سال سابقه کار حقوق من 408 هزار تومان می باشد من آرزو دارم پس از 10 سال سابقه کار در آن شرکت نفتی که همه تبلیغش را می کنند استخدام شوم من پشیمان هستم که در این وزارتخانه استخدام شده ام و دوست دارم به همان آموزش وپرورش برگردماگر دوستان شک دارم میتوانم اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهم .
 • -صنعت نفت همیشه روش جذب نیروی انسانیش چنین بوده که معدلهای بالا، ممتازها وخلاصه کنم درهرزمانی بهترین هارا می گرفته . چه قدیم که لیسانس انگشت شمار بود ودیپلمه های آن زمان ارج وقربشان خیلی بیشتر از لیسانس های حالا بود به دلیل اینکه الآن درهرخانواده ای دست کم سه نفرفارغ التحصیل وجود دارد. پس اینقدر همکاران دم از نخبه بودنشان نزنند. این مطلب در صنعت نفت همیشه بوده و همچنین همیشه متقاضی اشتغال درصنعت به وفور یافت می شده.
 • -سلام فقط بگویم الان با وجود 5 سال سابقه شرکتی و دو سال غیر شرکتی که قبل از ورود به نفت داشتم هنوز به اندازه زمانی که تازه کار بودم ووارد نفت نشده بودم دریافتی ندارم(5 سال پیش خارج از شرکت با مسولیت کمتر و تجربه کمتر 280 تا 330 میگرفتم . اضافه کاری هم بیشتر صوری بود نه مثل نفت واقعی (واقعی یعنی پس از اخذ مجوز روزانه برای انجام کارو اگر کاری باشد و اخر ماه هم ساعاتی که کار طول کشیده ویادت رفته یاشرایط طوری بوده نتوانستی با رییس مستقیمت هماهمنگ کنی برای ان روز،پولش را ندهند ومیماند بیگاری کردن در ان روز برایت و مسولیتش ) تازه این حقوق سال 80
  ان هم در کرج و هزینه هایم کمتر هم بود ولی به تصور ( یا توهم) اینده خوب وان صدای طبلی که نفتی ها خوب میدانند چیست (سیستم اضافافت شایستگی 10 در صدی که از سال سوم و بعد رسمی شدن برقرار میشد )/آنجا را رها کردیم امدیم توی نفت ، دوستان نفتی میفهمند چه کلاهی سرم رفته .اینا رو واقعا برای درد دل و سبک شدن میگوییم والا میدانیم که که با خروج از نفت سوابقمان سوخت میشود و از نظر سنی هم دیگر نمیشود راجت جابجا شد . تقریبا گیر افتادیم
 • -لطفا نظام هماهنگ را زودتر اجرا کنید .(ali2000@yahoo.com)
 • -من با 6 سال سابقه و با وجود اینکه از طریق جذب نخبگان در شرکت جذب شده ام ، دریافتی ام در ماه گذشته 386000 بوده. خیر سرمان تو دانشگاه شاگرد اول بودیم.بعد میگن چرا فرار مغزها صورت می گیره و چرا همه دنبال این هستن که یجوری از این کشور برن.
  من قبل از استخدام در شرکت نفت در یک سازمان دولتی دیگر مشغول به کار بودم ولی با وعده هایی که اوون موقع به ما در طرح جذب نخبگان دادند وارد شرکت نفت شدم .( سری اول جذب نجبگان) شاید باور نکنید که اگر در همان سازمان قبلی باقی می ماندم الان حراقل 800000 تومان حقوق می گرفتم کما اینکه هکاران قبلی ام الان همین قدر و گاهی هم بیشتر حقوق می گیرند ولی متاسفانه شرکت نفت گاو پیشونی سفید شده و همه می گن حقوق شرکت نفتی ها بالاست.(mf1386@yahoo.com)
 • -اینجانب مهندس مکانیک با 10 سال سابقه کار در جنوب کشور کار می کنم متخصص تعمیر پمپ و توربین و کمپرسور میباشم .ماهیانه دریافتی حقوق من بدون کسورات و هفته ای48 ساعت کار 550000 است . خا ک بر سرم که معلم نشدم که با هفته ای 24 ساعت کار پس از 10 سال بیش تر حقوق می گرفتم و ان گاه به جای درس دادن به بچه های مردم در کلاس ؛ کلاس خصوصی می گذاشتم و ساعتی حداقل 20000 تومان پول می گرفتم حال با این اوضاع می خواهید صنعت نفتتان به کجا حرکت کند؟!
 • -این فیش حقوقی واقعی است،زیرا خود من با مدرک فوق دیپلم و8 سال کار مفید شرکتی دارای بیس 165000 تومان میباشم .با توجه به اینکه دارای شغلی خطیر و با و مسئولیت زیاد هستم و از عهده مخارج زندگی به سختی بر میآیم.
  لازم است فیش حقوقی ما که مورد ظلم قرار گرفته ایم را هم به دیگر وزرا و معلمان محترم نشان بدهند و فقط دست روی فیشهای میلیونی برخی مدیران و کسانی که دارای کارهای سخت وطاقت فرسا میباشند نگذارند.
  لازم است که وزیر محترم نفت از حقوق زیر مجموعه خود دفاع کند.(golbad80@gmail.com)
 • -زمانی که میان حداقل حقوق و حداکثر حقوق پرسنل در وزارت نفت اختلاف گاهاً 15 تا 20 برابرباشد باید شاهد اعتراض معلمان و سایر پرسنل شاغل در دیگر وزارتخانه ها باشیم. فکر نکنم در هیچ جای دنیا چنین اختلافی میان افراد تازه استخدام با افراد باسابقه و مدیر وجود داشته باشد .مگر جز این است که پرسنل تازه استخدام نیز باید اجاره بها کرایه ماشین و .... بپردازند . در حالیکه برای آقایان مدیر تمامی این امکانات یا از طریق امکانات دولتی فراهم شده و یا با وامها و تسهیلات خاصی که در اختیارشان قرار می دهند تامین می شود .(rajaei@hotmail.com)
 • -با سلام و خسته نباشید
  نظرات دوستان و همکاران را خواندم.این فیش حقوقی واقعی منه.اگه تردیدی دارید و یا سوالی دارید به من ایمیل بزنید.(albaoien@gmail.com )
 • من از مدیران محترم اداری واقعا ممنونم که بمن با مدرک مهندسی از دانشگاه شریف و 8 سال سابقه کار ماهی 300 هزارتومان حقوق و مزایا و 2750 تومان هزینه مسکن میدهند!!(elahe2006@yahoo.com)
 • -کسانی که داخل شرکت نفت هستند میدانند که این فیش عین واقعیت می باشد اما محض اطلاع سایرین عرض می کنم که اگز موارد داخل فیش را ملاحظه نمائید مشاهده می کنید که همه موارد بسیار شفاف ذکر می شود حتی اگر وامی به فرد تعلق گیرد صرفاٌ از طریق همین فیش پرداخت می گردد و کسورات آن نیز از همین ناحیه کسر می شود .(rabbani131@yahoo.com)
 • - اگر دردم یکی بودی چه بودی؟
  بدبختی ما این است که مدیران و کارمندانباسابقه باور نمی کنند وضعیت ما به این خرابی است. جدیدآ" حتی وام هم که از حقوق خودت پرداخت می کنی نمی دهند و توقع شق القمر از آدم دارند. مدیران محترم اگر برای پرداخت به غیر از خود و غیر پیمانکار مشکل دارند به همان انئازه کار بخواهند و نخواهند که به جای پیمانکار هم کار کنیم تا متضرر نشود ولی اگر شرکت و کارمند (بجز مدیریت و اطرافیان) نبود هم شود مهم نیست. فیش حقوق بنده را هم اگر بخواهید با بیش از 6 سال سابقه و فوق لیسانس قابل ارائه است.
 • -معلومه آقایان ماشاا... اینقدر فیش حقوقیشان بالاست که به درددل ما دیگر نمیرسند با 10 سال سابقه کار و از دست رفتن تمام اوقات جوانیم هیچی نداریم .
 • - سلام، دوست عزیز
  در کامنتی که در سایت نفت نیوز گذاشته بودی نوشته بودی: )-آقا اگر راست میگید بیایید جایتان را با من عوض کنید . من لیسانس حسابداری دارم ماهی حدودا 600 هزار تومان هم درآمد دارم در یک شرکت نیمه دولتی . صاحب این فیش بیاد جایش رو با من عوض کنه . نامردم اگه قبول نکنم .(
  من هم لیسانس حسابداری دارم و در پتروشیمی کا ر می کنم 7سال هم سابقه کاردارم در عسلویه. می بینید که هم رشته هستیم پس احتمال جور شدن انتقال هم بیشتر خواهد بود.لطفا هنوز اگر پیشنهاد شما سر جایش باقی باشد و اینقدر پارتی داری که بتونی این تعویض محل خدمت را جور کنی من یک هدیه خوب هم برای شما می دهم.لطفا سازمانی را که در آن کار می کنی و نوع استخدامت را بنویس تا من جواب قطعی بدهم.البنه واقعا اگر حقوقتان به همان میزان هست و رسمی هستید هر چه سریعتر جور کن تا جایمان عوض شود.قربان معرفت و فداکاری شما .من منتظر جواب شما هستم .ممنون میشم هرچه زودتر جواب مرا بدهید.انشا ا... در صورت جور شدن انتقال با شیرینی خدمت دوستان نفت نیوز برسیم چرا که ایشان بانی این عمل خیر شده اند و کامنت شما را در سایت گذاشته اند.بسم ا... منتظر جوابم.البته از الان بگویم شما بایستی انتقال ها درست نمائید من میخواهم جایم را با شما عوض کنم شما بفرمائید.مرد و حرفش(taha@yahoo.com)
 • -در سال 1376 که اجاره یک واحد مسکونی حدود یک چهارم بهای امروزی آن بود بر اساس مصوبه هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران حدود 6500 تومان حق مسکن به کارکنان پرداخت می شد. بعد از گذشت ده سال و تورم 300 درصدی در مجموع این سالها حق مسکن همچنان 6500 تومان است. کسی نمی داند چرا؟ البته مدیرانی که در ماه بش از دو میلیون تومان حقوق دریافت می کنند و در خانه های سازمان مسکن دارند نباید بدانند. اما نسلی که باید با 350 هزار تومان حقوق حداقل 200 هزار تومان اجاره بدهد این موضوع را خوب می داند. چقدر دل ما برای عدالت لک زده است. آیا شعارهای دولت نهم در صنعت نفت هم تحقق خواهد یافت. در حال حاضر در بسیاری از دستگاه های دولتی بین 50 تا 100 هزار تومان حق مسکن پرداخت می شود چرا در صنعت نفت نمی‌دهند هیچکس نمی داند ....
  به عنوان نمونه به لینک زیر مراجعه کنید.
  http://www.managing.post.ir/HomePage.aspx?TabID=7121&Site=managing.post&Lang=fa-IR
 • - متاسفانه داخلش خودمون را کشته و بیرونش مردم را . ای کاش به جای استخدام در وزارت نفت در سازمانی دیگری همچون شهرداری و یا آموزش و پرورش استخدام می شدم . با این وضعیتی که به پیش می رویم آینده صنعت نفت کشور چه خواهد شد ؟ باید از آن روزی ترسید که نه تنها افراد باهوش و زرنگ بلکه افراد تنبل نیز علاقه ای به جذب در این صنعت نداشته باشند .(s-majedi@yahoo.com)
 • -همکار عزیزی که باورت نشده بنده و امثال بنده که تعدادمان نزدیک به 300 نفر می باشد بعد از 15 سال سابقه کاری و پایه حقوق 155000 تومانی با مدرکهای لیسانس و فوق لیسانس با چه مصیبتی در جنوب زندگی میکنیم اگر خواستی کاغذ حقوق 300 نفر را برایت می فرستم. اگر جنابعالی راست می گویی و می خواهی از حق الناس دفاع کنی و معنی حق الناس را بلدی بیا و زبانت را برای مدیران و روسایی که حقوقهای میلیونی می گیرند دراز کن که از همه امکانات صنعت نفت استفاده مطلق می کنند. در پایان از شما خواهشمندم خودت را بیشتر از این گناهکار نکن چون تا همین حالا هم 300 نفر شاکی داری و به قول خودت خداوند متعال حق الناس را نمی بخشد.راستی تو هم اگر جای ما بودی و 8 سال رسمی نمی شدی و یک حقوق خشک و خالی می گرفتی یا خودت را از برج میلاد می انداختی پایین یا از حق الناس این 300 نفر بدبخت پیش مدیران میلیونی دفاع می کردی؟
 • -مطلب تبعیض آمیزی که در صنعت نفت وجود دارد عدم تناسب افزایش حقوق پایه شاغلین و جدیدالاستخدامیها میباشد. همانطوریکه در فیش ضمیمه آمده است مبلغ حقوق پایه این همکار از حقوق پایه کسی که در سال 85 استخدام شده است کمتر است.با توجه به اینکه تمام دریافتیها بر اساس حقوق پایه سنجیده میشود لازم است در این خصوص راهکاری اندیشیده شود.(yadollah@yahoo.com )
 • -این فیش حقوقی عین واقعیت است من نیز با فوق لیسانس نسمه فنی و سابقه 11 سال نفتی هم اکنون در وضعیت کاملا مشابه با این همکارمان هستم حیف که اسکنر در دست ندارم تا آنرا برایتان بفرستم .(kady_kort2000@yahoo.com)
 • -بالاخره ماجرای افزایشات حقوق سال 86 چه شد؟!! نکند مدیران واقعا قصد دارند کاسه گدایی بدست پرسنل نفت بدهند؟!!(gelare2002@yahoo.com)
 • - این فیشها رو جایی منتشر کنید که خبر ندارند توی وزارت نفت چه خبره وگرنه ما نفتیها که میدونیم داریم با چه فلاکتی زندگی میکنیم
  الان ماه چهارم سال 86 ولی هنوز تعدیل حقوقی امسال انجام نشده و داریم با حقوق سال 85 کار میکنیم .(ali.bovard@gmail.com)
 • -دوست عزیزمان واقعاً گل گفته اند : " ثالثاً اگر اینطور باشد ( به فرض محال ) خودتان را به دکتر روانشناس نشان دهیدکه با این حقوق کار میکنید."
  ولی برادر !! مجبوریم!! بیرون بیاییم چکار کنیم ؟؟ (hassan_p@yahoo.com)
 • -من فکر نمیکنم که از مدیران صنعت نفت کسی دلش به حال کارکنان این صنعت بسوزد امسال سه ماه از شروع سال جدید گذشته است و هنوز آقایان دارند بر سر میزان افزایش حقوق چانه میزنند چون نگران آنند که با احتساب افزایش پلکانی یا حقوقشان افزایش نیابد و یا اینکه اندکی افزایش یابد. من در محدوده کاری خودم بسیاری از کارشناسان زبده را میشناسم که شرکت را ترک کرده اند و در شرکتهای خصوصی مشغول به کار شده اند. در عوض بسیاری از همکاران با سابقه هم هستند که بدون پذیرش هیچ مسئولیتی فقط در محل کار حضور دارند و دریافتهای بالایی هم دارند.خلاصه کلام اینکه با ادامه این وضع کسی نیروهای کارآمد چاره ای جز تغییر شغل ندارند.از سال گذشته تا به حال قیمت مسکن بیش از دو برابر شده است و همه مخارج ما سرسام آور بالا رفته است ولی افزایش حقوقی که میخواهند در نظر بگیرند حول و حوش 10 درصد است.من در فیش حقوقیم 3710 تومان حق اولاد و 6500 تومان کمک هزینه مسکن میگیرم این اعداد بر چه اساسی تعیین شده اند مگر ما در این کشور زندگی نمیکنیم چرا باید فاصله بین درآمد و مخارج ما اینقدرزیاد باشد؟؟ (tiam19@yahoo.com)
 • -آقا اگر راست میگید بیایید جایتان را با من عوض کنید . من لیسانس حسابداری دارم ماهی حدودا 600 هزار تومان هم درآمد دارم در یک شرکت نیمه دولتی . صاحب این فیش بیاد جایش رو با من عوض کنه . نامردم اگه قبول نکنم .(hamidgivi@yahoo.com)
 • -واقعا شرکت نفتی ها بدبختن
 • -آقا خواهش می کنم فقط یک سری با کارمندان نفت و گاز پارس در عسلویه بزنیدو پای در ددل ما بنشینیدخواهش می کنم یک email به من بدهید تا من مفصل وضعیت را توضیح دهم و لطفا در سایت انعکاس دهید تا من واقعیاتی درباره وضع خودمان در اینجا توضیح دهم خیلی متشکر می شوم (hr1354@yahoo.com)
 • -متاسفانه ما توی صنعت نفت با 2 تا مشکل مواجه هستیم
  1- معدود مدیران که حقوق میلیونی می گیرند
  2- اکثریت کارمند صنعت نفت که حقوق آنهابا شرایط حال حاضر از فرهنگیان محترم کمتر می باشد که با توجه به اینکه شرایط حقوق و مزایا حال حاضر بسیار روز به روز بدتر می شود چند اتفاق در صنعت نفت در حال اتفاق افتادن است.الف....
  الف- خروج نیروهای متخصص از صنعت نفت و به تبع آن تهی شدن بدنه کارشناسی و در آینده مدیریتی که مشکلاتی عدیده ای را در آینده نه چندان دئر می توان متصور بود
  ب-فساد شدن فضای کاروایجاد محیط باند بازی رشوه خواری رانت خواری و.... با توجه به کمبود حقوق و مزایا
  ج- بی انگیزه گی پرسنل و به نوعی بی خیالی نسبت به شغل ، تجهیزات و بیت المال راه حل چیست؟
  می بایست به دور از هر گونه هیاهو و غوغا سالاری می بایست نسبت به رفع تبعض کارکنان صنعت نفت اقدام نمود مشکلات حال حاضر می تواند در آینده گریبان مسئولین ، دلسوزان و تمامی خدمتگذاران کشور را گرفته پس بهتر است قبل از حادثه مشکل را حل نمود
  لازم به ذکر است مافیای نفت کارکنان صنعت نفت نمی باشند...... (ms13i@hotmail.com )
 • -اگر این همکارمان شاگرد سوم دانشکده نبود و از یک دانشگاه معتبر (دانشگاه تهران) فارغ‌التحصیل نشده بود، مطمئناً در صنعت نفت استخدام نمی شد و ناچار سر از آموزش و پرورش در می‌آورد در آن شرایط فکر می‌کنید خوشحال تر نبود چراکه:
  1- به جای دوازده ماه کاری فقط هشت ماه کاری داشت.
  2- به جای 44 ساعت کار در هفته فقط 24 ساعت موظفی داشت.
  3- دستمزد وی برای یک ساعت اضافه کار پنج هزار تومان بود نه دو هزار تومان.
  4- حقوق پایه وی در سال 1386 حداقل 550 هزار تومان بود (حدود 280 هزار تومان حقوق و مزایا ��" حدود 120 هزار تومان فوق العاده کارشناسی ��" حدود 150 هزار تومان فوق العاده همترازی با هیات علمی) نه 320 هزار تومان ( کسر مبلغ اضافه کار از فیش حقوقی).
  5- دریافتی وی با اضافه کاری و مزایا به جای 405 هزار تومان 800 هزار تومان بود.
  6- هر روز می توانست در اعتراض به کمبود حقوق و دستمزد کلاس درس را تعطیل کند و به تجمع در جلوی آموزش و پرورش و مجلس بپردازد.
  7- نمایندگان مجلس هم در هر نطق پیش از دستور به مشکلات معیشتی او می پرداختند.
  حالا خودتان قضاوت کنید درسخوان بودن خوب است یا بد.(parsee1353@yahoo.com)
 • -من نیز اعتقاد دارم حقوق کارکنانی که مثل این آقا هستند در سایت گذاشته شود تا نگویند حقوق یک شرکت نفتی بالا است .اینجانب با مدرک تحصیلی فوق دیپلم مکانیک و 6 سال سابقه کار پایه حقوقم 131000 تومان است ای کاش من هم اسکن داشتم و اسکن فیش حقوقیم را برایتان می فرستادم. من به نوبه خود از این حرکت آقا تقدیر و تشکر می کنم و برایم جای سوال است که این سرپرستان که تابه حال نتوانسته اند افزایش حقوق ها را اعمال کنند آیا برای خودشان چانه زنی می کنند یا برای ما که هیچ وقت از لحاظ دریافتی به آنها نخواهیم رسید ؟؟؟؟ای کاش در افزایش حقوقهای امسال طوری برنامه ریزی میشد که آنهایی که دارای پایه حقوق کمی هستند افزایش بیشتری داشته باشند. نه اینکه از روی رتبه شخصی، مقدار افزایش حقوقها تایین گردد.(ss_jj336@yahoo.com)
 • -باب واقعیه. من الان خودم با فوق لیسانس دارم ماهی 400 تا میگیرم. باورتون هم نمیشه فیش حقوقمه میتونم برایتون بفرستم .(mardook.mardook@gmail.com)
 • -بعد از مهندس آقازاده وزارت نفت وزیر شجاع ندیده است تازه روز خوش کارکنان نفت است
 • -درد همه ما یکی است. بنده هم با مدرک لیسانس مهندسی شیمی و هشت سال و نیم سابقه کار که بیش از شش سال آن در جنوب کشور و بصورت اقماری کار می کردم وضعیتی بهتر از این ندارم.(nasser5173@yahoo.com)
 • -وزیر محترم نفت ظاهرا باید آبروی صنعت نفت رو ببرند تا شما و سایر مسئولان یه فکری به حال این جوانان بکنید. چرا دست نمی جنبانید .
 • -این فیش قلابی است، حقوق یک فوق لیسانس در نفت بیش از 7 میلیون ریال می باشد.(mjfadaie2002@yahoo.com )
 • -متاسفانه وضعیت حقوقی همه جدید الاستخدام های فارغ التحصیل در وقطع کارشناسی و بالاتر به همین منوال است . من با مدرک مهندسی برق با 5/3 سال سابقه در شرکت با حقوق پایه 163000 تومان با حق جذب 61700 تومان با دی اب و هوای 41000 تومان با حق کارگاهی و .... دریافتی ام بدون اضافه کار 315000 تومان است و برای پرداخت اقساط و کرایه خانه و هزینه اولاد و خانواده ام باید حداقل به طور فیزیکی 70 ساعت در کارخانه آنهم در تعمیرات آنهم در اوج گرمای تابستان جنوب کار کنم آنهم با مدرک مهندسی برق از دانشگاه صنعتی امیرکبیر به صورت یک تکنسین که شاید یک زیر دیپلم آموزشگاهی هم بتواند آن کار را انجام دهد ، شاید بتوانم برای امورات زندگی بیش از پیش از زیر بار قرض نروم.
  ای کاش پایم می شکست و در آزمون استخدامی این شرکت پا نمی گذاشتم و هکذا ... (smachat2000@yahoo.com)
 • -فیش حقوقی اسکن شده قلابی نیست اینجانب بامدرک تحصیلی دیپلم باهیجده سال سابقه کارباحقوق پایه 211000 که دریافتی ناخالص ماهانه 000/3900 می باشد.واقعا"شرمنده خانواده ام می باشم ودراین رابطه مکاتباتی انجام داده ام متاسفانه تاکنون جواب مثبتی دریافت ننموده ام
 • -دروغ محض است.
  اولا پایه حقوق کارشناس ارشد در سال 86 دویست و هشت هزارتومن نیست ثانیا اضافه کارییک فوق لیسانس به حد اقل 70 یا 80 ساعت در ماه هفتاد هزار تومن نمی شود . ثاثثا اگر اینطور باشد ( به فرض محال ) خودتان را به دکتر روانشناس نشان دهیدکه با این حقوق کار میکنید.(opol_lp@yahoo.com)
 • -با سلام وخسته نباشید
  وضعیت همه کسانی که در 6 سال اخیراستخدام شده اند هم این است حال نوبت ما است که به جهت شفاف کردن موضوع برای مردم و جوانانی که قصد ورود درصنعت را دارند فیش های حقوقی و حتی پرینت صورتحساب بانکی را در روزنامه ها منتشر نمائیم تا ببینیم چه کسی حاضر می شود زمانی که آموزش و پرورش برای یک لیسانس تازه استخدام پایه حقوق 419000 تومانی با 18 ساعت کار در هفته و 8 ماه در سال استخدام می کند بیاید و در وزارت نفت با این حقوق ها و 48 ساعت کار موظفی در هفته استخدام شود.(rabbani131@yahoo.com)
 • -خدا من را لعنت کند که وارد شرکت نفت آن هم در عسلویه شدم.به خدا روزی که استخدام این وزارت(با این مدیران محافظه کاروعدم احساس مسوولیت)شدم دو جای دیگه هم کارم ردیف شده بودولی افسوس و صد افسوس.(alihassan24@yahoo.com)
 • -به این همکار محترمی که ادعا دارند حقوقشان در جنوب با مدرک لیسانس و پانزده سال سابقه از دوست فوق الذکرمان کمتر است، لطفاً خاطرنشان بفرمایید که با این دروغ بزرگ به حق الناس تجاوز می نمایند که خداوند هیچگونه بخششی را برای آن در نظر نگرفته است.
  از این که مطلب بگذریم شما هر چند تا از این فیش ها، حتی با وضعیتی بدتر ، مربوط به همکاران جدید الستخدام ممتاز، که بخواهید
  وجود دارد که می تواند در اختیار سایت قرار گیرد. تنها چیزی که از این داغ ممتاز بودن به بچه های ممتاز تعلق گرفته معادل با 96545 تومان فوق العاده ممتازی است که آنهم با کاهش 10 درصدی سالانه رو به زوال است که معدل حدوداً 10 ساعت اضافه کار همکارانی نظیر همین همکاران با 15 سال سابقه می باشد!! شاید باور نکنید ولی از فیش حقوقی بعد از کسورات مختلف از جمله وام مسکن و غیره، به شرط آنکه اضافه کار 100 هزار تومنی بما تعلق گیرد، مبلغ 70-80 هزار تومان برای زندگی در شهری مثل تهران در طول یک ماه باقی می ماند!! حال خود قضاوت کنید و خدا و آخرت را هم از یاد نبرید!! (ali_123@yahoo.com )-
 • -آخه بدبختی اینه که اگر آدم بگه شرکت نفتی هستم، همه میگن دیگه طرف توپه توپه. خود من با فوق لیسانس مهندسی زلزله، دارم ماهی نزدیک 400000 تومان میگیرم، اونوقت روسا و مدیران زیر یک میلیون راضیشون نمیکنه. اون هم کسایی که حداکثر لیسانس دارند.(liquid)
 • -انصافا اگر اینگونه باشد حقوق معلمان از نفتی ها بیشتر است!
  به قول وزیر نفت: "بیرونش مردم رو سوزونده؛ داخلش خودمونو!" (k_abolfathi@yahoo.com )
 • -اگر همین مدیران یک ریال از اضافه کاری اخر ماهشان کم شود تمام امور اداری را زیر و رو میکنند .(aidamin800@yahoo.com )
 • -چقدر خوب بودحقوق این فردباحقوق چندمیلیونی حقوق مدیران وزارت نفت مقایسه میشد .(giah1344@yahoo.com )
 • -بابا این بعد از 5 سال سابقه کاری پایه حقوقش از من که 15 سال سابقه کاری دارم و مدرکم لیسانس می باشد حدود 40 هزار تومان بیشتر است . من و امثال من در این صنعت باروزی حدود 12 ساعت کار و پایه حقوق 155 هزارتومانی و مدرک لیسانس درگرمای 50 درجه جنوب با دریاتی حدود 350 هزارتومانی و رهن یک آپارتمان 80 متری به مبلغ 7 میلیونی و کرایه ماهانه 90 هزار تومانی فقط داریم به سختی نفس می کشیم تا برسد به زندگی کردن .
 • -سلام خدمت همه همکاران عزیز اگر نیاز است ما هم فیشهای حقوقمان را اسکن نموده جهت درج ارسال نماییم اما گمان نمیکنم مسئولین غیر از پوزخند کاری دیگری انچام دهند . آنچه به جایی نرسد فریاد است....
 • -maro begoo darim fogh mikhoonim vase chi
 • -این فیش حقوقی یا واقعی است یا قلابی. اگر واقعی باشد تنها سندی است بر کم کاری مدیران صنعت نفت در تأمین حقوق کارکنان خود و عدم وجود سیاستهای مناسب حقوق و دستمزد. به نظر می‌رسد بهتر است مدیران صنعت نفت فیشهای حقوقی خودشان را منتشر نمایند تا میزان عدالت محوری و مهرورزی در این صنعت برای همه آشکار شد.(bahar1353@yahoo.com)
 • -انتشار این موضوعات از سوی مدیریت منابع انسانی صنعت نفت با هر هدفی که صورت می‌پذیرد اما یک نتیجه مهم که می توان از آن گرفت، ناکارآکامدی مدیران فعلی این صنعت در تأمین حقوق کارکنان خود به ویژه نیروهای جوان صنعت نفت است. یکی از اصول اساسی نظام حقوق و دستمزد پرداخت حقوق عادلانه و مناسب به کارکنان است. مدیران محترم صنعت نفت ! خواهش می کنم به ادارات مختلف دولتی مراجعه نمایید و ببینید در کدام دستگاه دولتی دیگر یک نیروی مشابه این همکار گرامی ما این اندازه حقوق دریافت می نماید؟!
  مطمئن باشید با تدواوم این رویه تا چند سال دیگر صنعت نفت از نیروهای مجرب و متخصص خود خالی خواهد شد.
 • -وضعیت حقوق همه کسانی که در سالهای اخیر استخدام شده اند به همین منوال است.حال آنکه همه وقتمان را نیز در اداره سپری میکنیم و برای هیچ کار دیگری وقت نمیکنیم.(klmn_2007@yahoo.com )
   

 

 

   
  

اضافه نمودن به:  

 
 
 
::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  جستجوی پیشرفته ::  نسخه تلکس
استفاده از مطالب نفت نیوز با ذکر منبع بلامانع است.
پشتیبانی توسط: خبرافزار