صفحه اصلی    تماس ها    نفت    گاز    پتروشیمی    پالایش و پخش    بهینه سازی مصرف    بهداشت ودرمان    تاریخ و سیاست    منابع انسانی    عمومی  
جمعه، 28 آذر 1393 - 19:13   
  معاون اسبق وزیر نفت در پالایش و پخش مشاور عالی مدیر عامل حفاری شمال شد       
 
- اندازه متن: + -  کد خبر: 10892سه شنبه، 16 فروردین 1390 - 07:43
آگهی استخدام شرکت ملی گاز ایران برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز مجتمع گاز پارس جنوبی
نفت نیوز: جزییات آگهی استخدام شرکت ملی گاز ایران برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز مجتمع گاز پارس جنوبی که قرار است از طریق آزمون انجام شود، اعلام شد.
  

به گزارش نفت نیوز، شرکت ملی گاز ایران در نظر دارد بمنظور تأمین بخشی از نیازمندیهای نیروی انسانی مورد نیاز خود در شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی واقع در استان بوشهر- عسلویه از میان دانش آموختگان ذکور مقاطع تحصیلی دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی داوطلبان واجد شرایط را پس از ثبت نام در پایگاه اینترنتی به نشانی www.nigc.ir از طریق برگزاری آزمون کتبی (علمی)، آزمون استعداد و روان شناختی ، مصاحبه حضوری فنی و تخصصی ، گزینش و طب صنعتی استخدام نماید.

بر پایه این گزارش ازداوطلبان استخدام در مقطع دکتری و فارغ التحصیلان ممتاز آزمون کتبی بعمل نخواهد آمد و متقاضیان واجد شرایطی که در مهلت مقرر ثبت نام نموده باشند ؛ صرفاً به مرحله مصاحبه فنی و تخصصی دعوت خواهند شد.

بدین ترتیب داوطلبان گرامی می توانند از تاریخ 27 فروردین ماه سالجاری جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر به سایت www.nigc.ir مراجعه نمایند.

جدول نیازمندی های شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی و شرایط عمومی ،سنی، معدل، شرایط مدرک تحصیلی و ... در ادامه این گزارش درج گردیده است.

 

 

 جدول نیازمندی های شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی

 

مقطع تحصیلی

رشته های مورد نیازدکتری

مهندسی مکانیک

مهندسی شیمی

مهندسی صنایع

حقوق

اقتصاد

بهداشت حرفه ای

روانشناسی صنعتی سازمانی

علوم اجتماعی

مدیریت

مهندسی برق

مهندسی عمران

مهندسی کامپیوتر

مهندسی موادکارشناسی ارشد

مهندسی مکانیک

مهندسی شیمی

مهندسی عمران

مهندسی  کامپیوتر

فیزیک


کارشناسی

مهندسی مکانیک

مهندسی شیمی

مهندسی عمران

مهندسی  کامپیوتر

مهندسی برق

مهندسی ایمنی و بازرسی

حسابداری

شیمی

فیزیک

مهندسی صنایع

 

 

 

 

1- شرایط عمومی

1-1- تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران.

2-1- ایمان و اعتقاد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه و متدین به دین اسلام ویا یکی از ادیان رسمی کشور.

3-1- عدم سوء پیشینه کیفری.

4-1- داشتن تندرستی و توانائی کامل جسمانی به تائید سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت.

5-1- دارا بودن کارت پایان خدمت نظام و یا معافیت دائم کامپیوتری برای داوطلبان مرد.

6-1- عدم تعهد واشتغال به کار به صورت پیمانی ، آزمایشی و رسمی در سازمانها و موسسات دولتی و مراکز وابسته به آن و عدم استخدام پیمانی یا رسمی در شرکتهای تابعه صنعت نفت ( شرکت ملی نفت ، گاز ، پتروشیمی ، پالایش وپخش وشرکتهای فرعی).

2- شرایط سنی

حداکثر سن برای فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی 30 سال ( متولدین 1/2/1360 و به بعد ) مقطع کارشناسی ارشد و دکتری 34 سال ( متولدین 1/2/1356 و به بعد) می باشد.

3- شرایط معدل

حداقل معدل کل برای فارغ التحصیلان مقطع تحصیلی دکتری 15

حداقل معدل کل برای فارغ التحصیلان مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد 15

حداقل معدل کل برای فارغ التحصیلان مقطع تحصیلی کارشناسی 13 می باشد.

4- شرایط مدرک تحصیلی:

مدارک دانشگاهی افرادی قابل قبول برای شرکت در آزمون های استخدامی است که از طریق آزمون های سراسری دانشگاه های دولتی یا آزاد اسلامی ، موفق به ورود به مراکز آموزش عالی برای دریافت مدرک رسمی شده باشند و یا از لحاظ ارزش علمی، مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فنآوری/وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی / سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی باشد. داوطلبان استخدام بایستی با آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده درآزمون های استخدامی شرکت نمایند. بدیهی است در صورتی که در هر یک از مراحل استخدام مشخص شود، فرد دارای مدرک تحصیلی بالاتر با تاریخ اخذ قبل از آزمون بوده، ادامه سایر اقدامات مربوط به جذب متوقف و موضوع استخدام منتفی خواهد شد.

5- جذب و بکار گیری دانش آموختگان ممتاز دانشگاه ها: دانش آموختگان مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر دانشگاه های دولتی و آزاد اسلامی متقاضی استخدام، در یکی از رشته های تحصیلی مورد نیاز چنانچه در تاریخ ثبت نام برای استخدام، از تاریخ فارغ التحصیلی آنها بیش از سه سال نگذشته باشد بدون شرکت در آزمون علمی وارد بقیه مراحل استخدام می شوند.

6- مدارک مورد نیاز:

- تصویر خوانای صفحه اول شناسنامه

- یک برگ تصویرخوانای کارت پایان خدمت نظام و یا معافیت دائم کامپیوتری از دو طرف کارت.

- یک برگ تصویر خوانای آخرین مدرک تحصیلی که در آن مقطع ، رشته و گرایش تحصیلی ، معدل وتاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد.

- در خصوص داوطلبانیکه خود را بر مبنای محل اخذ دیپلم ، بومی معرفی نموده اند ارسال یک برگ تصویر مدرک تحصیلی دیپلم و یا اصل گواهی صادره از سوی اداره آموزش وپرورش شهر یا شهرستان محل اخذ دیپلم خود الزامی است.

- درخصوص آن دسته از داوطلبانی که در مقطع تحصیلی دکتری و کارشناسی ارشد متقاضی استخدام می باشند ارسال یک برگ تصویر مدرک یا گواهی تحصیلی مقطع پایینتر با ذکر رشته و گرایش تحصیلی الزامی می باشد.

7- محل خدمت پذیرفته شدگان نهایی:

* محل خدمت کلیه افرادی که استخدام خواهند شد، صرفاً منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس واقع در استان بوشهر-بندر عسلویه شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی به آدرس سایت www.spgc.ir بوده و بصورت دائم در منازل سازمانی پیش بینی شده در شهرستان جم سکونت خواهند یافت.

ضمناً تا آماده شدن منازل مذکور و یا عدم واگذاری منازل سازمانی ، به صورت طرح اقماری 2 به 1 ( دو هفته کار و یک هفته استراحت) خواهد بود.

* میدان گازی پارس جنوبی، یکی از بزرگترین منابع گازی جهان است که بر روی خط مرزی مشترک ایران و قطر در عمق حدود 3000 متری زیر کف خلیج فارس و حدود 105 کیلومتری سواحل ایران قرار دارد و یکی از اصلی‌ترین منابع انرژی کشور به شمار می‌رود. مساحت این میدان 9700 کیلومتر مربع است که سهم متعلق به ایران 3700 کیلومتر مربع وسعت دارد.

ذخیره گاز این بخش از میدان 14 تریلیون متر مکعب گاز به همراه 18 میلیارد بشکه میعانات گازی است که حدود 8 درصد از کل گاز دنیا و نزدیک به نیمی از ذخائر گاز کشور را شامل می‌شود.

* از کلیه پذیرفته شدگان نهایی تعهد نامه محضری مبنی بر خدمت در منطقه صورت مکتوب قبل از شروع به کار اخذ خواهد شد.

داوطلبان گرامی می توانند از تاریخ 27/01/90 جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر به سایت www.nigc.ir مراجعه نمایند.
انتهای پیام

   
  

اضافه نمودن به:  

نظرات کاربران: 82 نظر (فعال: 53 ، در صف انتشار: 0، غیرقابل انتشار: 29)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
* پست الکترونیکی: makhoofmn@yahoo.com       کشور: سه شنبه، 16 فروردین 1390 - 08:21
نظر: چرا برای استخدام از کارشناس مدیریت صنعتی استفاده نمی کنید!!!
 4       10 
* پست الکترونیکی:       کشور: سه شنبه، 16 فروردین 1390 - 08:39
نظر: کاش درکشوری زندگی میکردیم که میشدازوزیرمحترمش سئوال کرد دکترای مهندسی -حقوق-اقتصاد-روانشناسی صنعتی -بهداشت ومدیریت رابرای انجام چه وظیفه هایی درعسلویه نیازدارد؟
 19       10 
* پست الکترونیکی: h.neamatollahi@gmail.com       کشور: سه شنبه، 16 فروردین 1390 - 10:58
نظر: با سلام
آیا دانشگاه علمی کاربردی جز دانشگاههای مورد قبول این آزمون میباشد و آیا رشته کارشناس شیمی صنایع شیمیایی میتواند جز شرکت کنندگان باشد
باتشکر
 9       3 
* پست الکترونیکی:       کشور: سه شنبه، 16 فروردین 1390 - 16:19
نظر: چه گلی به سر ممتازین سال 88 که تو آزمون پالایش و پخش قبول شدن زدید؟!!
 11       10 
* پست الکترونیکی: boy_sport60@yahoo.com       کشور: سه شنبه، 16 فروردین 1390 - 17:48
نظر: میشه بگید چرا در رشته تربیت بدنی استخدام ندارید یعنی شرکت نفت در قسمت ورزشی به کارشناسان تربیت بدنی احتیاج نداره محسن توانگر از شیراز
 10       10 
* پست الکترونیکی:       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 15:40
پاسخ: رشته تربیت بدنی کارش در سازمان تربیت بدنی است نه شرکت نفت
 0       0 
* پست الکترونیکی: alisoltani0808       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 16:32
پاسخ: واقعاکه اواز دهل از دور خوش است وتازه ماهم که رسمی صنعت نفت هستیم وعناوین ورزشی قهرمانی اسیا وایران راداریم درامورورزش جایی نداریم
 0       0 
* پست الکترونیکی:       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 17:41
پاسخ: من دلیل آن را برای شما می گویم و دلیل آن این است که در صنعت نفت بودجه کلانی برای امور ورزش تعریف شده است ولی این بودجه فقط به صورت نقدی در نفت کارت پرسنل رسمی ریخته می شود و هر ساله هم تعدادی زیادی لباس ورزش خریداری می شود و به کسانی داده می شود که در تمام طول عمرشان حتی یک بار هم ورزش نکرده اند دیگر نیازی به مربی و کارشناس ورزشی نیست
 0       0 
* پست الکترونیکی:       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 18:41
پاسخ: سلام من از کارشناسان برنامه ریزی نیروی انسانی نفت هستم در پاسخ به شما دوست محترم عرض کنم که ماموریت اصلی سازمان تولید نفت است نه پرورش و گسترش ورزش کشور در زمینه های ورزشی هم معمولا از طریق قراردادهای موقت با افراد استفاده می گردد
 0       0 
* پست الکترونیکی:       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 20:14
پاسخ: به خیلی از تخصص های بالا هم نیاز ندارد. مطمئن باشید
 0       1 
* پست الکترونیکی:       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 20:39
پاسخ: شرکت نفت دراین زمینه از نخبه های ورزشی (قهرمانان آسیا و جهان) که اغلب تحصیلات تربیت بدنی دارند دعوت به همکاری می کند.
 0       0 
* پست الکترونیکی:       کشور: سه شنبه، 16 فروردین 1390 - 18:38
نظر: فارغ التحصیل مقطع دکتری اساسا برای کارهای تحقیقاتی مناسب است عموما این افراد ذهن گرا و دنبال حل مسائل غامض هستد وطبعا در جایی
که عهده دار تعمیر و نگهداری وبهره برداری است دل به کار نداده وکارایی
نخواهندداشت.توقع بالا از شرایط کار نیز عامل دیگرعدم کارایی شان خواهد بود فعالیت در صنعت بیشتر مبتنی بر تجربه و ارتباط کاری است تا فرمولهاو
تحلیلهای ریاضی .برای شرایط صنعت باید سراغ افراد علاقمند به کارهای
صنعتی و عملیاتی رفت اساسا مصاحبه شغلی نیز دردنیا براین اساس تعریف
می شود.این افراد مناسب این سمتها نیستند ونهایتا صنعت را ترک خواهند کرد.بسیاری از اوقات یک فوق دیپلم ویا لیسانس فنی بسیار مناسب تر از این
فوق لیسانسها و دکتری بوده ودر عمل قابلیت بیشتر وکارایی بهتری خواهند داشت.وما می بینیم بدون تعهد محضری 20 میلیونی نیز پایبندبه شغل وسمت خود بوده وبا تمام وجود خدمات خودرا به انجام رسانده اند.
 25       3 
* پست الکترونیکی: HASANI.BOOK@YAHOO.COM       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 19:00
پاسخ: سلام باید گفت که کدام دکتر میآید عسلویه یا فرضا نخبه برای کار عمیلیاتی شاید هم دکترهای باشند دیگر علمی نداشتن که بیاییند عسلویه و خودشون نخبه حساب کنند وآنجا با انجام هر کاری منت بگذارند ما نخبه هستیم چون میدانم آخر دست ماندگار نیستن
 0       0 
* پست الکترونیکی: amin_fattah@yahoo.com       کشور: سه شنبه، 16 فروردین 1390 - 19:05
نظر: با سلام قبلا اعلام شده بود که این استخدامی برای تمام نواحی در سراسرکشور بوده حال اعلام شده که فقط در منطقه پارس جنوبی میباشد ایا در اینده استخدام دیگری هست با تشکر
 15       2 
* پست الکترونیکی:       کشور: سه شنبه، 16 فروردین 1390 - 19:58
نظر: سلام
چرا آگهی های استخدام نفت اکثرا شامل آقایان می شود ؟ خیلی از خانم ها هم حاضرند در شرایط موجود( دوری از خانواده و شرایط آب و هوایی سخت و .... ) کار کنند و البته ممکنه تواناییهای خوبی هم داشته باشند . خواهشمندیم تجدید نظر بفرمایید تا ماهم بتونیم در این آزمونها شرکت کنیم . با تشکر
 22       24 
* پست الکترونیکی: amin.behroozpour@gmail.com       کشور: سه شنبه، 16 فروردین 1390 - 21:20
نظر: با سلام و خسته نباشید.من دانشجوی ترم اخر مهندسی کنترل و ابزار دقیق دانشگاه مجازی شیراز هستم و معدل من تا به حال 12.19است.پدر من بازنشسته شرکت نفت است.می خواستم که با این شرایط میتوانم در ازمون شرکت کنم.خواهش میکنم من را راهنمایی فرمایید.
با تشکر فراوان
 1       9 
* پست الکترونیکی: g.madad@gmail.com       کشور: سه شنبه، 16 فروردین 1390 - 21:26
نظر: لطفا در مورد تعدیل مدرک تحصیلی همکاران وزارت نفت اطلاع رسانی کنید
 9       2 
* پست الکترونیکی:       کشور: سه شنبه، 16 فروردین 1390 - 21:53
نظر: نفت نیوز چرا برای فوق دیپلم سهمیه ای در نظر نگرفتن لطفا اعلام نمایید
شاید گشایشی بشود
 17       2 
* پست الکترونیکی:       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 20:58
پاسخ: لطفا یه فکری هم برای فوق دیپلم ها بکنید
 1       0 
* پست الکترونیکی: gh.mohsen95@yahoo.com       کشور: سه شنبه، 16 فروردین 1390 - 22:10
نظر: با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم تاریخ آزمون کی هست.
 11       0 
* پست الکترونیکی: behzad_civil2020@yahoo.com       کشور: سه شنبه، 16 فروردین 1390 - 22:35
نظر: از ارسال این پیام از شما متشکرم
از زحمات شما هم کمال تشکر و قدر دانی را دارم.
 2       1 
* پست الکترونیکی: .shahmoraddi@gmail.com       کشور: سه شنبه، 16 فروردین 1390 - 22:39
نظر: برای تعدیل مدرک کارکنان رسمی چیزی نگفته.لطفا در صورت امکان خبری از مرجع بگیرید ممنون از لطف شما

 4       0 
* پست الکترونیکی: zaheri.e@gmail.com       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 00:26
نظر: پیشنهاد میگردد معدل کل را به 12کاهش دهید(کارشناسی)ودکتریوارشد را هم به13کاهش دهید با توجه به شرایط سخت اقلیمی وامتیازی برای فرزندان کارکنان شاغل در وزارت نفت وگاز متشکرم والتماس دعا لطفا درصورت امکان جواب دهید البته تا قبل از ثبت نام .
 11       7 
* پست الکترونیکی: hak4764yahoo.com       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 00:42
نظر: سلام
اگر موارد آزمون کتبی را اعلام کنید ممنونتون میشم.
با تشکر
 17       0 
* پست الکترونیکی: -       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 02:15
نظر: با سلام و تشکر از نفت نیوز آقای وزیر لطفا بگویید تکلیف نیروهای پیمانکاری دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم فنی که در شرکت گاز کار می کنند چه می شود آیا برای آنها برنامه ای خاص دارید ؟ چگونه می توانند در آزمونها شرکت کنند ؟
 10       1 
* پست الکترونیکی:       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 17:52
پاسخ: همینطور شرکت نفت
 0       0 
* پست الکترونیکی: SADR.IR11@YAHOO.COM       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 03:45
نظر: SALAM. MAN MOTAVALED 1358 HASTAM. VALE 9 SAL SABEGHAH KAR DARAM . AYA METONAM DAR EN AZMON SHERKAT KONAM .MAMNON.
 5       4 
* پست الکترونیکی: amh8354059@gmail.com       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 03:55
نظر: pas koo mohandesi naft??
 9       4 
* پست الکترونیکی: nima_petroleum@yahoo.com       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 18:39
پاسخ: مهندسی نفت از 1385 متلاشی شد.
 0       0 
* پست الکترونیکی: roozbeh_na1977@yahoo.com       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 04:14
نظر: انشااله سوابق بیمه از شرایط سنی کسر خواهد گردیید.
 6       2 
* پست الکترونیکی: electronic86_1367@yahoo.com       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 05:08
نظر: با سلام
بهتر است تعدادافرادمورد نیازرا مشخص کنید که ما هم بدونیم باتوجه به توانایی خودمان میتوانیم در آزمون موفق شویم یا نه
با سپاس
 10       1 
* پست الکترونیکی: amin_z213@yahoo.com       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 05:38
نظر: لطفا شرایط احتساب داوطلب بومی و همچنین کسری شرط معدل برای داوطلب بومی را شرح دهید.
 7       0 
* پست الکترونیکی: rajaeimohamad@yahoo.com       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 07:55
نظر: Polymer engineering is acceptable for this advertisment?
 0       4 
* پست الکترونیکی:       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 08:18
نظر: لطفا مواد درسی آزمون کتبی و ضرایب هر کدام،سهمیه هاو مشخصات دیگه رو هم اعلام کنید
 16       0 
* پست الکترونیکی: حسینی       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 17:44
پاسخ: شاید وقتی دیگر
 0       0 
* پست الکترونیکی:       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 17:38
نظر: با سلام. دریغ از رشته های زمین شناسی نفت و مهندسی نفت و مخازن و پتروفیزیک. من نمی دونم آخه اینم استخدامیه نفت داره؟ چرا نخبه های فوق لیسانس که شرایط معدل را دارند و از دانشگاه های برتر هستند هم باید آزمون بدهند و هم مصاحبه شوند. پس مزیت نخبگیشون می شه بگید چیه؟ چرا خانوم ها تو دانشگاه کرسی این رشته ها را اشغال کنند ولی موقع استخدام یهو رشته ها مردونه و خشن به حساب میان؟ جوونا را مایوس می کنید. بعد 10 سال انتظار واسه آزمون اینم شرایط و رشته های مورد نیازش. شما قضاوت کنید.
 0       0 
* پست الکترونیکی:       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 17:51
نظر: مگه قرار نبود به پیشنهاد نفت نیوز و با موافقت وزیر نفت فوق دیپلم هم جذب کنن ، پس چرا عملی نشد.
 0       0 
* پست الکترونیکی: saidl @yahoo.com       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 17:54
نظر: باسلام و احترام
مدرک کاردانی من برق قدرت و مدرک کارشناسی ام مهندسی تکنولوژی اطلاعات و فن آوری ارتباطات میباشد آیا میتوانم در آزمون شرکت کنم
 0       0 
* پست الکترونیکی: hasti577@yahoo.com       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 18:11
نظر: سلام.ایا فارغ التحصیلان مهندسی ارتباطات و فناوری اطلاعات می توانند در ازمون شرکت کنند.با تشکر
 0       0 
* پست الکترونیکی: nima_petroleum@yahoo.com       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 18:36
نظر: جناب آقای میر کاظمی وزیر محترم نفت لطف کنید توضیح دهید مهندسان نفت را کدوم ارگان و وزارت خانه ای استخدام میکنه!!!!؟
آیا استخدام رسمی از سال 1385 تا به حال از مهندسان نفت داشته اید؟؟؟؟؟
 0       0 
* پست الکترونیکی: hzgohar51@gmail.com       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 18:54
نظر: با سلام و عرض ادب
خواهشمند است در خصوص زمان آزمون تعدیل مدارک دانشگاهی اخذ شده توسط پرسنل رسمی اطلاع رسانی فرمایید و بفرمایید که امکان شرکت در این آزمون را دارند یا آزمون آنان جدا میباشد .
با تشکر
 0       0 
* پست الکترونیکی: naser.golab@yahoo.com       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 19:03
نظر: لطفا خدمت مقدس سربازی رابه سن داوطلبان اضافه نمایید
 0       0 
* پست الکترونیکی: alireza1fam@gmail.com       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 19:03
نظر: با سلام
من معدلم 12.98 است
میخواستم بدونم این اختلافه 0.02 باعث میشه من نتونم تو آزمون شرکت کنم؟

 0       0 
* پست الکترونیکی: gggggg       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 19:32
نظر: ما استخدامی های شرکت صنایع پتروشیمی هستیم که به صورت مدت معین استخدام شده ایم البته شرایط استخدامی ما مانند رسمی ها بوده چرا برای شرکت گاز از ما استفاده نمی کنند .
 0       0 
* پست الکترونیکی: shaker.narges@yahoo.com       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 19:45
نظر: یا دانشگاه علمی کاربردی جز دانشگاههای مورد قبول این آزمون میباشد و آیا رشته کارشناس شیمی صنایع شیمیایی میتواند جز شرکت کنندگان باشد
باتشکر

 0       0 
* پست الکترونیکی:       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 20:06
نظر: لطفامانند خیلی ازوزارتخانه های دیگر شرط معدل راحذف کنیدتا همه بتوانند بطور عادلانه درآزمون شرکت کنند.(حداقل برای نیروهای ارکان ثالث)
 0       0 
* پست الکترونیکی: r_master10@yahoo.com       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 20:08
نظر: قرار بود از مقطع دیپلم هم استخدام بشه ولی شما حتی فوق دیپلم رو هم اعلام نکردین.لطفا اول با خودتون کنار بیایدبعد شرایط رو اعلام کنید
 0       0 
* پست الکترونیکی:       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 20:11
نظر: با سلام چرا وزارت نفت از افراد کاردان جهت استخدام در این وزارت خانه استفاده نمیکند مگر اعلام نشد حد اقل مدرک برای استخدام کاردانی است
 0       0 
* پست الکترونیکی:       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 20:27
نظر: با داشتن مدرک مهندسی نفت می توان در رشته مهندسی شیمی شرکت کرد؟
 1       1 
* پست الکترونیکی: esi_esii@yahoo.com       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 20:44
نظر: آیا مهندسی نفت _بهربرداری می خواهند
 0       0 
* پست الکترونیکی:       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 21:03
نظر: جای رشته های علوم انسانی نظیر مدیریت صنعتی ، مدیریت بازرگانی و مدیریت دولتی در مقطع لیسانس و فوق لیسانس خیلی خالیه
بنظر میرسه هدف از این آزمون بیشتر گرفتن نیروهای عملیاتی و پروسه ای باشه تا نیروهایی برای امور اداری
 0       0 
* پست الکترونیکی:       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 21:08
نظر: با سلام ،آیا افرادی که دارای سابقه ای بیش از 4 سال بصورت پیمانکاری در صنعت نفت دارند حق استخدام ندارند .
 0       0 
* پست الکترونیکی:       کشور: چهارشنبه، 17 فروردین 1390 - 21:09
نظر: با سلام
لطفا به عرض منابع نیروی انسانی وزیر نفت برسانید کارشناس صنایع شیمیایی با توجه به اینکه کاردانی آن را نمیگیرند در رشته های موجود قرار دهند
 0       0 

   آخرین مطالب سایت  
  معاون اسبق وزیر نفت در پالایش و پخش مشاور عالی مدیر عامل حفاری شمال شد
  زنگنه برای شرکت در نشست کشورهای صادرکننده گاز وارد قطر شد
  وقتی نماد زیبایی عسلویه به نماد بی تدبیری شرکت ملی نفت تبدیل می شود/ مسئول آتش سوزی در این برج 200 میلیارد تومانی کیست؟!
  دیدار زنگنه با وزیر انرژی ارمنستان
  برگزاری سومین مانور بهداشت و درمان اهواز با هدف پذیرش مصدومین انبوه
  قرارداد بهداشت و درمان نفت با بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نور
  استراتژیک ترین ساختمان وزارت نفت در پایتخت انرژی جهان در آتش سوخت/ واکنش نامتعارف برای جلب امداد رسانی و اطفاء حریق+ فیلم
  70 شرکت تولید کننده به دلیل کمبود فضا موفق به حضور در نمایشگاه صنعت نفت خوزستان نشدند
  گزارش تصویری نمایشگاه تجهیزات صنعت نفت خوزستان
  نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان آغاز به کار کرد
  اختصاص ٧٠ درصدی بودجه وزارت نفت به پارس جنوبی
  آفت تکنولوژی چینی به صنعت نفت ایران ضربه می‌زند
  دیدار مدیر عامل پالایش و پخش با رئیس مرکز پژوهشهای مجلس
  واکنش پتروشیمی‌های ایران به سقوط قیمت نفت/صدور 6 میلیارد دلار پتروشیمی
  نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت فرصتی برای هم افزایی بخش خصوصی و دولتی است
  ورود ۱۰۰۰ نفتکش جاده‌ای ساخت داخل به ناوگان ایران
  اینستاگرام شرکت ملی نفت راه اندازی شد
  تلاش دولت برای تکمیل فازهای ‌پارس جنوبی‌ / توسعه 5 فاز اولویت‌دار است
  محموله بنزین آلوده وارداتی پلمپ شد
  دیوان داوری بین المللی شکایت گازی ترکیه بر ضد ایران را رد کرد
ادامه آخرین مطالب سایت
 
 
 
::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  جستجوی پیشرفته ::  نسخه تلکس
استفاده از مطالب نفت نیوز با ذکر منبع بلامانع است.
پشتیبانی توسط: گروه نرم افزاری فکا