تلکس نفت نيوز: فهرست بلند منابع واحد دستگاه مركزي وزارت نفت منتشر شد
پنجشنبه، 8 آذر 1397 - 21:52     کد خبر: 19123

نفت نيوز: فهرست بلند منابع واحد دستگاه مركزي وزارت نفت (AVL) در سامانه تأمين الكترونيكي كالاي صنعت نفت (EP) بارگذاري شده و در اختيار همه كاربران قرار گرفته است.

به گزارش نفت نيوز، معاونت مهندسي، پژوهش و فناوري وزارت نفت در اطلاعيه‎اي اعلام كرد:

«در راستاي تحقق حمايت از كالاي ايراني و منويات مقام عالي وزارت نفت و با عنايت به فراخوان‌هاي عمومي انجام شده قبلي و ارزيابي صلاحيت منابع خوداظهاري كرده در سامانه EP توسط كميته‌هاي فني بازرگاني دستگاه مركزي بر اساس دستورعمل ارزيابي صلاحيت و رتبه‌بندي تامين‌كنندگان و سازندگان و معيارهاي ارزيابي‌ صلاحيت، مطابق قانون برگزاري مناقصات بدينوسيله به اطلاع مي‌رساند بر اساس ابلاغ رئيس دستگاه مركزي، «فهرست بلند منابع واحد دستگاه مركزي وزارت نفت (AVL)» در سامانه تأمين الكترونيكي كالاي صنعت نفت (EP) از تاريخ ۹۷/۰۹/۰۱ بارگذاري شده و در اختيار كليه كاربران قرار گرفته است.

در اين ارتباط موارد زير قابل ذكر است:

۱. آن‌ دسته از منابعي كه خود‌اظهاري كرده و در حال بررسي و ارزيابي است، به محض نهايي شدن ارزيابي پرونده آنها در كميته‌هاي فني بازرگاني دستگاه مركزي، در صورت كسب نصاب مورد نظر به فهرست مذكور اضافه خواهند شد.

۲. بهره‌برداري از منابع موجود در فهرست بلند قبلي در برگزاري مناقصات محدود و ساير خريدها مطابق با دستورعمل‌هاي صادره درباره به‌كارگيري (AVL) كه در حال اقدام بوده اما به دلايلي غير از عدم صلاحيت از سوي دستگاه‌هاي ذي‌ربط در ليست جديد قرار نگرفته‌اند، تا پايان مراحل امضاي قرارداد بلامانع است.

۳. با عنايت به مجوزهاي قانوني و به‎منظور بهره‌مندي از حضور ديگر منابعي كه به هر دليلي موفق به ورود به فهرست بلند منابع واحد دستگاه مركزي وزارت نفت نشده‌اند، مقرر شد در فرصتي مناسب و پس از بررسي روش‎هاي اجرايي نسبت به فراخوان بعدي اقدام لازم انجام شود كه اين موضوع متعاقبا از طريق جرايد كثيرالانتشار و خبرگزاري‌هاي رسمي و سامانه تأمين الكترونيكي كالاي صنعت نفت به نشاني ep.mop.ir به اطلاع عموم خواهد رسيد.»

انتهاي پيام
شانا


برگشت به تلکس خبرها