تلکس نفت نيوز: تعيين ضرب‌الاجل؛ كارت سوخت برمي‌گردد
دوشنبه، 28 آبان 1397 - 21:30     کد خبر: 19108

نفت نيوز: شركت ملي پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران اعلام كرد: به منظور جلوگيري از قاچاق بنزين به‌ويژه با تشديد قاچاق از مرزها، تصميم بر اين شده كه تحويل بنزين به خودروها و موتورسيكلت‌ها، از تاريخي كه متعاقباً اعلام خواهد شد، تنها با استفاده از كارت سوخت انجام شود.

به گزارش نفت نيوز، بر اساس اين اطلاعيه، مالكان محترم خودروها و موتورسيكلت‌هايي كه كارت سوخت خود را گم كرده‌اند، لازم است به ترتيبي كه در رسانه‌ها توضيح داده خواهد شد، از تاريخ شنبه ۳ آذر ماه، حداكثر لغايت شنبه ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۷ نسبت به ثبت درخواست خود براي دريافت كارت سوخت جديد اقدام كنند.

به منظور تسهيل در دريافت كارت جديد سوخت، امكان دسترسي به سامانه ثبت مشخصات از طريق اينترنت يا تماس تلفني فراهم شده كه نحوه دسترسي و اقدام، از طريق رسانه‌هاي عمومي و صداوسيما به اطلاع مردم عزيز خواهد رسيد.

تاكيد مي‌كند كه براي ثبت تقاضاي دريافت كارت سوخت جديد، هيچ مبلغي از متقاضيان توسط شركت ملي پخش دريافت نخواهد شد.

خاطرنشان مي‌سازد اين اقدام به معناي سهميه‌بندي و افزايش نرخ سوخت نبوده و لازم است هموطنان محترم به شايعات بي‌اساس در اين مورد توجه نفرمايند.

بنابراين از زمان فراهم شدن امكان تحويل سوخت با كارت براي عموم دارندگان خودروها و موتورسيكلت‌ها، همانگونه كه گفته شد، از تاريخي كه متعاقباً اعلام خواهد شد، بنزين صرفا با ارائه كارت به خودروها و موتورسيكلت‌ها تحويل خواهد شد.

انتهاي پيام


برگشت به تلکس خبرها