تلکس نفت نيوز: تقدير ويژه از مهندس يوسفي بدليل جذب و اشتغال نيروهاي بومي وبازگرداندن اراضي به دولت
جمعه، 1 تیر 1397 - 18:36     کد خبر: 19049

نفت نيوز: رييس دادگستري شهرستان عسلويه در سخنراني پيش از خطبه هاي نماز جمعه اين شهر از خدمات شايسته مديرعامل سازمان منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس درجذب و اشتغال نيروهاي بومي و همچنين پيگيري مستمر پرونده ها در بازگرداندن اراضي به نفع دولت و وزارت نفت تقدير كرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني منطقه ويژه پارس،منصور شكرالهي رييس دادگستري شهرستان عسلويه در سخنراني پيش از خطبه هاي نماز جمعه  امروز اين شهرستان(1 تيرماه 1397)  با گراميداشت  سالروز شهادت آيت‌الله دكتر بهشتي و ۷۲ نفر از يارانش در هفتم تير ماه سال ۱۳۶۰ و هفته قوه قضائيه اين واقعه ناگوار را يادآور شهادت بهترين و پاك ترين انسان ها و ياوران راستين امام راحل دانست و از مقام شامخ معمار دستگاه قضايي تجليل كرد.
 
 رييس دادگستري شهرستان عسلويه با بيان اينكه پايه گذاري قوه قضاييه توسط آيت الله بهشتي انجام شده است گفت:  ايشان به دليل شخصيت برجسته خود از لحاظ علمي و فقهي نقش ويژه اي در ايجاد قوانين و لوايح داشتند و  به لطف الهي قوه قضاييه همچنان پرچمدار  عدالت خواهي در كشور است.
 
 شكرالهي با اشاره به تشكيل 15 هزار و 200 پرونده در سال 1396 و همچنين 4 هزار و 700 پرونده از ابتداي سالجاري تاكنون گفت:حجم پرونده هاي ورودي با توجه به كادر فعال در دادگستري شهرستان عسلويه بسيار بالاست اما كادر اداري با وجود محدوديت ها  ايثارگونه پرونده هاي موجود را  به دقت بررسي مي كنند.
 
 رييس دادگستري شهرستان عسلويه ضريب امنيت اين شهرستان را در استان و كشور بسيار بالا دانست و تصريح  كرد:وجود صنايع عظيم نفت و گاز و همچنين نقش ژئوپليتيك عسلويه امنيت موجود در شهرستان مديون همكاري اقشار مختلف مردم و مسئولان و همچنين همكاري  امام جمعه محترم اين شهرستان است و شواري تامين شهرستان نيز با اخذ تصميمات لازم نقش ويژه اي در اين زمينه داشته است.
 
 وي افزود: عسلويه به فرموده مقام معظم رهبري(مد ظله العالي) قلب تپنده اقتصاد ايران است و  بدون شك امنيت در وهله اول توسط مردم شريف عسلويه و كاركنان آن تامين خواهد شد زيرا در سايه امنيت است كه ما شاهد ورود سرمايه و  در ادامه آن ايجاد اشتغال در شهرستان خواهيم بود.
 
 رييس دادگستري شهرستان عسلويه ضمن تقدير ويژه از مهدي يوسفي مدير عامل سازمان منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس گفت: در زمينه اشتغال برنامه هاي بسيار خوبي اجرا شده است و ما شاهد افزايش اشتغال نيروهاي بومي در شركت هاي مستقر در منطقه هستيم و شايسته است از حمايت هاي آقاي يوسفي مدير عامل محترم منطقه ويژه پارس و توجه وي به اشتغال نيروهاي بومي تقدير ويژه صورت گيرد .
 
 وي اضافه كرد:در اين زمينه جلسات مهم و مستمري با مدير عامل محترم منطقه ويژه پارس برگزار شده است كه به حول قوه الهي طي روزهاي آينده شاهد گام هاي اساسي در جذب و اشتغال انيروهاي بومي در شركت هاي مستقر در منطقه خواهيم بود.اعتقاد ما اين است كه اين گزارش ها اميد بخش بايد به مردم ارايه شود زيرا خبرهاي اشتغال مايه دلگرمي مردم و جوانان جوياي كار است.
 
 شكرالهي  يادآور شد: ما مانع جذب نيروهاي غير بومي نيستيم اما با توجه به مصوبه محترم هيات وزيران اولويت با نيروهاي بومي است تنها در صورتي كه تخصص مورد نظر در ميان نيروهاي بومي وجود نداشت نيروهاي غيربومي گزينش خواهند شد.
 
 رييس دادگستري شهرستان عسلويه در ادامه گفت: در زمينه بازگرداندن اراضي به دولت و وزارت نفت تاكنون 3 هزار و 50 هكتار از اراضي كه توسط برخي افراد سودجو  به تصرف در آمده بود بكه به دولت بازگردانده شد و در اين زمينه نيز نقش آقاي مهندس يوسفي مدير عامل محترم منطقه ويژه پارس و پيگيري مستمر ايشان به نفع دولت و وزارت نفت بي بديل بوده است .
 
 وي خدمات صنعت نفت در زمينه ايفاي مسئوليت اجتماعي نيز قابل توجه دانست و گفت: اقدامات خوبي در زمينه مسئوليت هاي اجتماعي صنعت نفت انجام شده است  و مردم از بركات آن بهره مي برمد و اميدواريم ارايه خدمات به محيط پيراموني تدوام يابد.
انتهاي پيام


برگشت به تلکس خبرها