تلکس نفت نيوز: آشنايي صنعتگران با ظرفيت‎هاي داخلي در نمايشگاه تخصصي صنعت حفاري
چهارشنبه، 8 آذر 1396 - 01:36     کد خبر: 18944

نفت نيوز: پانزدهمين نمايشگاه تخصصي ساخت تجهيزات صنعت حفاري همزمان با يكم دي ماه، سي و هشتمين سالگرد تاسيس شركت ملي حفاري ايران، در اهواز آغاز به‎كار مي‎كند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني nioc، مهدي معيني‎فر، رئيس روابط عمومي شركت ملي حفاري ايران در اين باره گفت: در نمايشگاه امسال، تعداد قابل توجهي قطعات و تجهيزات ساخت داخل رونمايي مي‎شود و نيازهاي شركت در تعامل ميان كارشناسان بخش‎هاي مختلف شركت ملي حفاري از جمله پژوهش، فناوري و مهندسي ساخت، تداركات و امور كالا و بازاريابي و امور بين‌الملل با سازندگان قطعات و تجهيزات مورد بحث و تبادل نظر قرار مي‌گيرد.

وي با اشاره به اينكه سايت ثبت نام نمايشگاه بين المللي استان خوزستان در حال ثبت نام از شركت‎ها و مجموعه‎هاي علاقه‎مند براي حضور در نمايشگاه پانزدهم ساخت تجهيزات صنعت حفاري است، ادامه داد: تيم مجرب اجرايي از ملي حفاري و شركت نمايشگاه‎ها خدمات ثبت نام از متقاضيان، جانمايي و برنامه ريزي اين نمايشگاه را به عهده دارند.

معيني‎فر افزود: همچنين در اين نمايشگاه ۲ نشست تخصصي در موضوع ساخت قطعات و تجهيزات كاربردي در صنعت حفاري با حضور نمايندگان شركت‎هاي دانش بنيان، مراكز علمي پژوهشي و تحقيقاتي و صاحبنظران در اين عرصه تشكيل و انتظارات و چالش‎هاي موجود بررسي مي‎شود.

وي يادآور شد: اين رويداد صنعتي با توجه به تخصصي بودن، مخاطبان خاص خود را دارد و فرصت بسيار ارزنده‎اي به منظور آشنايي توليدكنندگان و صنعتگران داخلي با ظرفيت‎ها و توانمندي‎هاي يكديگر و هم‎افزايي با متخصصان و كارشناسان صنعت حفاري در بخش تامين نيازها و ابعاد كمي و كيفي همكاري‌هاي دو جانبه و چند جانبه است.

بر اساس اعلام روابط عمومي شركت ملي حفاري ايران، پانزدهمين نمايشگاه تخصصي ساخت تجهيزات صنعت حفاري در روزهاي يكم تا چهارم دي‌ماه امسال، هر روز از ساعت ۹ تا ۱۷ ميزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

انتهاي پيام


برگشت به تلکس خبرها