تلکس نفت نيوز: اختلاف نظر دولت با وزارت نفت بر سر واگذاري بهداشت و درمان صنعت نفت
جمعه، 27 مرداد 1396 - 16:30     کد خبر: 18891

نفت نيوز: در پي انتشار خبري مبني بر مكاتباتي در سطوح بالا براي واگذاري بهداشت و درمان صنعت نفت به بخش خصوصي، روابط عمومي وزارت نفت ضمن تاييد اين مكاتبات تصريح كرد :

✅ وزارت نفت بر خلاف آن چه ادعا شده به‌طور رسمي به مراجع ذيربط در دولت اعلام كرده است كه سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت مشمول اصل ٤٤ براي واگذاري به بخش خصوصي قرار نمي‌گيرد.

✅ همچنين براي افزايش سطح رضايتمندي كاركنان صنعت نفت و كيفيت خدمات، طرحي ارائه شده است تا بر اساس آن كاركنان محترم ضمن برخورداري از امكان حق انتخاب مركز درماني ناچار نباشند براي بهره‌گيري از خدمات پزشكي تنها به شبكه بهداشت و درمان صنعت نفت مراجعه كنند و امكان استفاده از خدمات ديگر بيمارستان‌ها و مراكز درماني كشور را داشته باشند.

✅ وزارت نفت بار ديگر ضمن بي اساس خواندن شايعاتي كه در اين باره منتشر شده است نسبت به پيگرد حقوقي و قانوني عليه انتشار دهندگان آن اقدام خواهد كرد. / شانا
نفت نيوز: با توجه به اهميت موضوع و لزوم آگاهي همكاران صنعت نفت،  پيشنهاد مي شود اداره كل روابط عمومي وزارت نفت مكاتبات مربوط به خصوصي سازي بهداشت و درمان صنعت نفت را منتشر و از نظر قانوني بطور مستند مشخص كنند كه موضوع منتفي شده است يا خير؟!

انتهاي پيام

 


برگشت به تلکس خبرها