صفحه اصلی    تماس ها    نفت    گاز    پتروشیمی    پالایش و پخش    بهینه سازی مصرف    بهداشت ودرمان    تاریخ و سیاست    منابع انسانی    عمومی  
پنجشنبه، 30 دی 1395 - 14:17   
   
 
  خبرهای تازه  

تعهد ایران به پرداخت پاداش به توتال برای تولید هر ۱۰۰۰ فوت مکعب گاز
نفت نیوز: مدیرعامل نفت و گاز پارس گفت: برای تولید هر هزار فوت مکعب گاز از فاز ۱۱ پارس جنوبی پاداشی برای توتال در نظر گرفته شده که رقم آنرا اعلام نمی کنیم اما به طور مثال برای قراردادهای اینچنینی مثلا ۴۰ سنت در هر هزار فوت مکعب پاداش در نظر گرفته می شود.
چهارشنبه، 1 دی 1395 - 23:05

جزئیات برگزاری اولین مناقصه نفتی ایران در سال ۲۰۱۷ از زبان منوچهری
نفت نیوز: معاون شرکت ملی نفت با بیان اینکه اولین مناقصه بین‌المللی نفتی ایران در سال ۲۰۱۷ برای توسعه میدان نفتی آزادگان برگزار می‌شود، گفت: ایران با شرکت‌های خارجی قراردادهای ۲۰ ساله امضا خواهد کرد.
چهارشنبه، 1 دی 1395 - 22:56

آغاز تغییر آرایش شبکه نفت ایران/ راه‌اندازی کریدور جدید صادرات نفت
نفت نیوز: معاون وزیر نفت با تشریح جزئیات تغییر آرایش شبکه انتقال نفت ایران، از راه‌اندازی کریدورهای جدید صادرات فرآورده‌های نفتی کشور خبر داد و گفت: به‌زودی بهره‌برداری از ۲ خط لوله نفتی آغاز می‌شود.
چهارشنبه، 1 دی 1395 - 22:52

صرفه جویی در مصرف انرژی سالانه 20 میلیارد دلار درآمد برای کشور دارد
نفت نیوز: رئیس ستاد بهینه سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی ریاست جمهوری گفت : صرفه جویی در مصرف انرژی ، سالانه 20 میلیارد دلار درآمد برای کشور به همراه دارد.
چهارشنبه، 1 دی 1395 - 22:50

پتروناس روی توسعه میدان‌های آزادگان جنوبی و چشمه خوش مطالعه می‎کند
نفت نیوز: شرکت ملی نفت ایران برای سپردن مطالعه توسعه میدان‌های آزادگان جنوبی و چشمه خوش به شرکت ملی نفت مالزی (پتروناس) تفاهم‌نامه‎ همکاری امضا کرد.
چهارشنبه، 1 دی 1395 - 22:45

انتصاب مدیر جدید منابع انسانی شرکت ملی نفت
نفت نیوز: با حکم دکتر خلیلی معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در عملیات غیر صنعتی؛ دکتر ناصر مولایی به سمت مدیر منابع انسانی این شرکت منصوب شد.
شنبه، 27 آذر 1395 - 10:47

قطع واردات بنزین از ابتدای ۹۶/ پایان سال آینده صادرکننده بنزین می‌شویم
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: با بهره برداری از دومین فاز پالایشگاه ستاره خلیج فارس در اواخر سال ۹۶ می توانیم ورود ایران را به جمع صادرکنندگان بنزین منطقه و جهان اعلام کنیم.
شنبه، 27 آذر 1395 - 10:45

دو انتصاب جدید در شرکت نفت مناطق مرکزی
نفت نیوز: مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران طی حکمی٬ مهندس کورش کاوه بیرجندی را به عنوان رییس فناوری اطلاعات و ارتباطات این شرکت منصوب کرد.
شنبه، 27 آذر 1395 - 10:41

مذاکره لوک اویل روسیه با ایران برای سواپ نفت خام/گازپروم در پی سواپ گاز
نفت نیوز: وزیر نفت گفت: شرکت «لوک اویل» روسیه به دنبال سواپ نفت خام با ایران است که مذاکره در این باره ادامه دارد.
شنبه، 27 آذر 1395 - 10:34

هسته‌ای شدن کشتی‌های ایران تا ۵ سال دیگر در صورت تکمیل زنجیره
نفت نیوز: کارشناس حمل‌ونقل دریایی با بیان این‌که در صورت تکمیل زنجیره ۵ تا ۱۰ سال دیگر می‌توانیم از پیشران هسته‌ای در حمل‌ونقل دریایی استفاده کنیم، گفت: در حال حاضر می توانیم در بخش نظامی سیستم رانش کنونی را تخلیه و آنرا با سیستم هسته ای جایگزین کنیم.
شنبه، 27 آذر 1395 - 10:32

درست نیست هر دستگاه یا وزارتخانه ای که دچار کمبود بودجه شد به وزارت نفت مراجعه کند
نفت نیوز: وزیرنفت با بیان اینکه وزارت نفت پولی برای مالچ پاشی ندارد، گفت: برای وزارت نفت وظیفه ای برای مقابله با ریزگردها تعریف نشده است.
شنبه، 27 آذر 1395 - 10:28

نخستین خط لوله فرآورده جنوب شرق کشور راه‌اندازی شد
نفت نیوز: انتقال فرآورده از جنوب شرق کشور با راه‌اندازی خط لوله سوخت‌رسانی به نیروگاه راهبردی چابهار محقق شد.
پنجشنبه، 25 آذر 1395 - 07:03

قیمت نفت در محدوده ٥٤ تا ٥٥ دلار محکم می‎ایستد/ برگزاری مناقصه آزادگان؛ بزودی
نفت نیوز: وزیر نفت با بیان این که توافق کشورهای عضو و غیر عضو اوپک برای سلامت بازار و ایجاد توازن میان عرضه و تقاضای نفت بوده است، گفت: قیمت نفت در محدوده ٥٤ تا ٥٥ دلار محکم می‎ایستد.
چهارشنبه، 24 آذر 1395 - 07:51

هدیه عراقی به معاون مدیرعامل شرکت گازپروم/ عکس
نفت نیوز: در قالب سیزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و روسیه ٩ سند همکاری میان دو کشور در حضور وزیران ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران و وزیر انرژی روسیه امضا شد. حمیدرضا عراقی، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و الکساندر مدودوف، معاون مدیرعامل شرکت گازپروم نیز در این اجلاس تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
چهارشنبه، 24 آذر 1395 - 07:44

نشان ٣ ‎ستاره مسئولیت‌های اجتماعی به منطقه ویژه پارس اعطا شد
نفت نیوز: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس شورای سیاست‌گذاری دبیرخانه دائمی جایزه شهید فیاض بخش، تقدیرنامه سه ستاره مسئولیت اجتماعی ایران در سال ١٣٩٥ را به واسطه پیشگامی و فعالیت‌های انسان دوستانه و خیرخواهانه به سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس اعطا کرد.
سه شنبه، 23 آذر 1395 - 08:18

در ساخت تجهیزات صنعت پتروشیمی از مرز 70 درصد گذشته ایم
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران با بیان این که برگزاری نمایشگاه های بین المللی صنعت نفت در مجاورت قطبهای صنعتی مزیتهای زیادی را برای شرکتها و سازندگان ایرانی دارد، تصریح کرد: امروز ما در ساخت تجهیزات صنعت پتروشیمی از مرز 70 درصد گذشته ایم.
سه شنبه، 23 آذر 1395 - 08:16

۱۰۰میلیون دلار دادیم یک نفتکش نساختند/ مشکل کشتی‌سازان مدیریت است
نفت نیوز: یک مقام مسئول با اشاره به پرداخت نزدیک به ۱۰۰ میلیون دلار به صدرا برای ساخت نفتکش، گفت: پس از ۱۳ سال هنوز حتی یک کشتی هم تحویل نشده و مشکل کشتی‌سازان داخلی نه مالی بلکه مدیریتی است.
سه شنبه، 23 آذر 1395 - 08:08

اختصاص ۱۳۰ میلیارد دلار به قراردادهای جدید نفتی/ ضرورت حضور قرارگاه در قراردادهای جدید اختصاص ۱۳۰ میلیارد دلار به قراردادهای جدید نفتی/ ضرورت حضور قرارگاه در قراردادهای جدید
نفت نیوز: وزیر نفت با بیان اینکه در قراردادهای جدید نفتی، پول بر اساس عملکرد به طرف قرارداد پرداخت می‌شود، گفت: ۱۳۰ میلیارد دلار برای سرمایه‌گذاری در این حوزه پیش‌بینی شد که می‌توان ۲۵ میلیارد دلار آن را از محل صندوق توسعه ملی تأمین کرد.
سه شنبه، 23 آذر 1395 - 07:57

کارت سوخت ماندنی شد/تصویب طرح حفظ کارت سوخت در کمیسیون انرژی مجلس
نفت نیوز: عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اعلام خبر تصویب طرح اصلاح ماده یک قانون توسعه حمل‌ونقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت در این کمیسیون با حداکثر آرا گفت: از دست دادن کارت سوخت به معنی از بین بردن شفافیت به نفع قاچاقچیان و واردکنندگان بنزین است.
دوشنبه، 22 آذر 1395 - 06:53

ساخت 10 فروند کشتی /خودمان می‌توانیم، به کره‌ای‌ها ندهید
نفت نیوز: فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء با بیان اینکه بی‌اعتنایی به توان داخلی خیانت است، گفت: رئیس‌جمهور باید قرارداد ساخت ۱۰ فروند کشتی با کشور کره جنوبی را لغو کند که اگر این کار صورت نگیرد دیگر نمی‌توان به شعارها و حرف‌ها اعتماد کرد.
دوشنبه، 22 آذر 1395 - 06:46

امسال افزایش قیمت گاز نداریم
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: افزایش قیمت گاز برای سال جاری منتفی است و برای سال اینده نیز هنوز برنامه ای اعلام نشده است.
یکشنبه، 21 آذر 1395 - 00:12

عضویت 400 مدیر ارشد وزارت نفت در کانال تلگرام نفت نیوز
نفت نیوز: به اطلاع همکاران محترم صنعت نفت و دیگر اعضای غیر نفتی می رساند مطالبی که با دست اندرکاران نفت نیوز در میان گذاشته و مجوز انتشار یافته اند به اطلاع مسوولان مربوط در وزارتخانه رسانده می شود .
پنجشنبه، 18 آذر 1395 - 06:37

وضعیت اسفناک کارکنان قرارداد موقت نفت
با سلام
چهارشنبه، 17 آذر 1395 - 22:14

پیشرفت عملیات حفاری در میدان نفتی آزادگان جنوبی از 91 درصد فراتر رفت
نفت نیوز: مدیر پروژه حفاری میدان نفتی آزادگان جنوبی در شرکت ملی حفاری ایران از پیشرفت 91 درصدی عملیات حفاری 40 حلقه چاه در این میدان خبر داد.
چهارشنبه، 17 آذر 1395 - 22:07

متوسط ضریب برداشت فعلی نفت در میادین غرب کارون ۶ درصد است
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت با بیان اینکه "متوسط ضریب برداشت فعلی نفت در میادین غرب کارون ۶ درصد است"، گفت: می‌توان این ضریب بازیافت را به ۲۵ درصد افزایش داد.
چهارشنبه، 17 آذر 1395 - 21:56

مناقصه میدان آزادگان جنوبی سال ۲۰۱۷ برگزار می‌شود/ تشکیل کنسرسیومی برای توسعه میدان یادآوران
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از برگزاری مناقصه میدان آزادگان جنوبی در ابتدای سال ۲۰۱۷ خبر داد و گفت: توسعه میدان یادآوران احتمالاً به صورت یک کنسرسیوم بین‌المللی خواهد بود.
چهارشنبه، 17 آذر 1395 - 21:50

مطالعه ۳ میدان نفت و گاز ایران به شرکت شل سپرده شد مطالعه ۳ میدان نفت و گاز ایران به شرکت شل سپرده شد
نفت نیوز: شرکت ملی نفت ایران و شرکت انگلیسی-هلندی شل تفاهم‎نامه همکاری مشترکی امضا کردند که بر مبنای آن، مطالعه سه میدان آزادگان، یادآوران و کیش در دستور کار این شرکت اروپایی قرار گرفت.
چهارشنبه، 17 آذر 1395 - 21:44

حجم صادرات غیر نفتی منطقه ویژه پارس ١٥٠ درصد افزایش یافت
نفت نیوز: صادرات میعانات گازی و کالاهای غیرنفتی در آبان ماه امسال از گمرک منطقه ویژه پارس نسبت به مدت مشابه پارسال از حیث وزن ١٥٠ درصد و از نظر ارزش ١٢٢ درصد رشد داشته است.
سه شنبه، 16 آذر 1395 - 23:19

چهارمین گوی شناور پایانه صادرات میعانات گازی عسلویه راه اندازی می شود
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از افزایش حوزه های فعالیتی این شرکت در پایتخت انرژی کشور خبر داد و افزود: با توجه به افزایش تولید و حجم صادرات میعانات گازی پارس جنوبی، چهارمین گوی شناور پایانه صادرات میعانات گازی عسلویه در آینده راه اندازی می شود.
سه شنبه، 16 آذر 1395 - 14:08

شماره معکوس برای راه اندازی فاز دوم پروژه آماک
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با اشاره به مرتفع شدن مشکلات اعتباری فاز دوم پروژه آماک گفت: این پروژه در مراحل پایانی قرار دارد و پیش‎بینی می‎شود تا ٢ هفته آینده راه‎اندازی شود.
سه شنبه، 16 آذر 1395 - 14:04

صفحه قبل - صفحه بعد
 
 
 
::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  جستجوی پیشرفته ::  نسخه تلکس
استفاده از مطالب نفت نیوز با ذکر منبع بلامانع است.
پشتیبانی توسط: خبرافزار