تماس ها    صفحه اصلی    نفت    بحران خوزستان    گاز    پالایش و پخش    پتروشیمی    بهداشت ودرمان    تاریخ و سیاست    منابع انسانی    عمومی  
چهارشنبه، 26 مهر 1396 - 10:21   
   
 
  خبرهای تازه  

توجیه زنگنه برای واگذاری مدیریت و عملیات بهره برداری فاز 11 به توتال چیست؟ نحوه استخدام نیرو در پتروپارس چگونه است؟!
چرا عملیات بهره برداری و مدیریت مخزن در این فاز از شرکت ملی نفت سلب شده و به مدت 20 سال به توتال و شرکا واگذار شده است؟
سه شنبه، 20 تیر 1396 - 15:40

روابط عمومی وزارت نفت یا دفتر حزب سیاسی؟!
نفت نیوز: در پاسخ به انتقادات کارشناسان نفتی، اساتید دانشگاه و همچنین برخی رسانه های منتقد کشور، روابط عمومی وزارت نفت جوابیه هایی تهیه و ارسال کرده است که(مخصوصا امروز) متاسفانه 100 درصد سیاسی و فاقد مباحث کارشناسی است.
سه شنبه، 20 تیر 1396 - 15:36

ورود به پرونده توتال وظیفه بر زمین‌مانده مجلس و قوه‌قضائیه
نفت نیوز به نقل از کیهان: با وجود شأن نظارتی مصرح در قانون اساسی برای مجلس که به این نهاد مهم اجازه تحقیق و تفحص در همه امور کشور را می‌دهد، نمایندگان تاکنون از شان نظارتی خود برای سؤال از جزئیات و ابهامات قرارداد جدید نفتی با توتال که توسط افرادی با محکومیت قضایی انفصال از خدمت دولتی امضا شده است استفاده نکرده و از سوی دیگر قوه قضائیه نیز پیگیری نکرده است که این محکومین با چه مجوزی از سوی ایران قراردادی را به صورت غیرقانونی و در حالی که منفصل از خدمت بوده‌اند امضا کرده اند؟!
دوشنبه، 19 تیر 1396 - 10:07

 نماینده کمیسیون انرژی در هیات عالی نظارت بر منابع نفتی معرفی شد نماینده کمیسیون انرژی در هیات عالی نظارت بر منابع نفتی معرفی شد
نفت نیوز: با حکم فریدون حسنوند رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی مهندس محمد بهمئی بعنوان نماینده کمیسیون انرژی در کارگروه تخصصی هیات عالی نظارت بر منابع نفتی معرفی شد.
یکشنبه، 18 تیر 1396 - 23:53

مأموریت توتال ماکزیمایز کردن بهره برداری قطری ها از پارس جنوبی است
🇮🇷 به نقل از کانال سایت نفت نیوز:
یکشنبه، 18 تیر 1396 - 11:16

واگذاری فاز ۱۱ به توتال بدون تشریفات مناقصه بوده/ قرارگاه خاتم‌الانبیاء بنا به درخواست دولت‌ها در پروژه‌ها حضور دارد
نفت نیوز: فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه گفت: وزارت نفت گفته می‌خواهد قراردادها به سمت مناقصه برود اما واگذاری فاز ۱۱ به توتال بدون تشریفات مناقصه بوده است.
شنبه، 17 تیر 1396 - 23:13

توتال ۱۲ میلیارد دلار را چگونه از ایران می‎گیرد؟
نفت نیوز: معاون شرکت ملی نفت گفت: دست ما باز است که بازگشت اصل و سود سرمایه گذاری کنسرسیوم توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی که محل تولید این پروژه خواهد بود را به صورت نقدی یا با واگذاری بخشی از محصول تولیدی مثل میعانات گازی میدان پرداخت کنیم.
شنبه، 17 تیر 1396 - 22:41

ولایتی به هیچ عنوان در مراسم امضای قرارداد با توتال حضور نداشته است
نفت نیوز: در پی انتشار برخی اخبار در رسانه‌ها، دفتر علی اکبر ولایتی با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: انتشار خبر حضور در مراسم امضای قرارداد توتال غیر واقعی است.
پنجشنبه، 15 تیر 1396 - 18:38

قرارداد با توتال را کرسنتی‌ها امضا کردند پای نظام ننویسید!
نفت نیوز: در حالی که قرارداد با شرکت نفتی توتال از سوی متهمان کرسنت امضا شده و بوی کرسنت از آن استشمام می‌شود، اما جریان رسانه‌ای زنجیره‌ای تلاش می‌کند با موافق جلوه دادن کل نظام با این قراردادها، برای خود شریک خطا بتراشد.
پنجشنبه، 15 تیر 1396 - 10:05

قرارداد توسعه فاز 11 پارس جنوبی نتیجه اجماع ملی است
نفت نیوز: وزیر نفت با قدردانی از حمایت مقام معظم رهبری و رئیس جمهوری، امضای قرارداد فاز 11 پارس جنوبی را نتیجه اجماعی ملی دانست.
دوشنبه، 12 تیر 1396 - 23:21

توتال 5 میلیارد دلار در توسعه فاز 11 پارس جنوبی سرمایه‌گذاری می‌کند
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت توتال با بیان این که روابط اقتصادی می تواند پل واقعی میان ایران و فرانسه باشد، گفت: توتال در دو مرحله پنج میلیارد دلار در طرح توسعه فاز 11 پارس جنوبی از حساب‌های مالی خود سرمایه‌گذاری می‌کند.
دوشنبه، 12 تیر 1396 - 23:19

قرارداد توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی یک همکاری علمی، فناوری و مدیریتی است
نفت نیوز: رییس‌جمهور گفت: به واسطه وجود استعدادهای خوب و جوانان پرتلاش در ایران، قرارداد توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی نه تنها یک قرارداد اقتصادی، بلکه یک همکاری مهم در انتقال تجربیات علمی، فناوری و مدیریتی خواهد بود.
دوشنبه، 12 تیر 1396 - 23:11

آتش‌سوزی در پالایشگاه آبادان/ ۶ نفر مصدوم شدند
نفت نیوز: به دلیل حادثه آتش‌سوزی در مسیر عبور لوله‌های آب و گاز در پالایشگاه آبادان ۶ نفر مصدوم شدند که سوختگی ۲ نفر از آنها شدید گزارش شده است.
دوشنبه، 12 تیر 1396 - 22:53

مدیران ارشد نفت و گاز و مدیران میانی بانکی بیشترین حقوق را دریافت می‌کنند
نفت نیوز: بر اساس داده‌های به‌ دست آمده از گزارش حقوق و دستمزد سال ۹۵، مدیران شاغل در بخش نفت، گاز و پتروشیمی بیشترین حقوق را در کشور دریافت می‌کنند.
چهارشنبه، 31 خرداد 1396 - 12:32

آغاز شمارش معکوس تولید زودهنگام از میدان نفتی یاران جنوبی
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت از آغاز شمارش معکوس برای تولید زودهنگام ۱۰ هزار بشکه‌ای نفت در روز از میدان مشترک نفتی یاران جنوبی خبر داد.
سه شنبه، 30 خرداد 1396 - 15:29

اتمام عملیات توپکرانی هوشمند ۵۰ کیلومتر خط لوله گازی در مناطق عملیاتی پارسیان، نار و کنگان
نفت نیوز: عملیات توپکرانی هوشمند ۵۰ کیلومتر خط لوله انتقال گاز مناطق عملیاتی پارسیان، نار و کنگان در محدوده عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی انجام شد.
سه شنبه، 30 خرداد 1396 - 15:24

پمپ های فرآیندی چند مرحله‌ای(BB3 ) در مناطق نفتخیز بومی سازی شد
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از بومی سازی پمپهای فرآیندی چند مرحله‌ای (BB3 ) با حمایت این شرکت خبر داد.
سه شنبه، 30 خرداد 1396 - 15:20

گزارش «بهینه‌سازی انرژی و محیط ‌زیست در بخش ساختمان» تصویب شد
نفت نیوز: تصویب گزارش آغازین (Inception Report) پروژه بهینه‌سازی انرژی و محیط‌ زیست در بخش ساختمان، اصلاح قوانین و تحول بازار در جلسه رسمی کمیته راهبری ستاد بهینه‌سازی انرژی و محیط ‌زیست معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری صورت گرفت.
یکشنبه، 21 خرداد 1396 - 00:27

سقف مبالغ حمایتی از پایان نامه‎های کارشناسی ارشد و دکتری افزایش یافت
نفت نیوز: وزیر نفت در ابلاغیه‌ای به مدیران عامل چهار شرکت اصلی و معاون مهندسی، پژوهش و فناوری، سقف مبالغ حمایتی از پایان نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری را افزایش داد.
یکشنبه، 21 خرداد 1396 - 00:21

آغاز بهره برداری از سامانه اطلاعات مکانی (GIS) منطقه ویژه پارس
مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس از آغاز بهره برداری سامانه اطلاعات مکانی(GIS) سازمان منطقه ویژه پارس خبر داد. Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA
شنبه، 13 خرداد 1396 - 23:29

دانش فنی ساخت های لوله‌های CRA به طور کامل به ایران منتقل می شود
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت فولاد اصفهان گفت: بر اساس قرارداد تایید شده، دانش فنی ساخت‌ لوله های CRA به طور کامل از اسپانیا به ایران منتقل می‌شود.
چهارشنبه، 3 خرداد 1396 - 22:47

تصاویر کمتر دیده شده از حضور سید ابراهیم رئیسی در وزارت نفت بعنوان عضو هیئت عالی نظارت بر منابع نفتی
چهارشنبه، 27 اردیبهشت 1396 - 23:15

زمان اقدام برای اپریزال ها مشخص نیست/ماده 10 هنوز ابلاغ نشد
نفت نیوز: در پاسخ به سؤالات مکرر همکاران محترم صنعت نفت به اطلاع می رساند درصد اپریزال های سال 96 تعیین و ابلاغ گردید ولی زمان اجرای آن مشخص نیست اما بطور قطع در این ماه یعنی اردیبهشت نخواهد بود.
دوشنبه، 25 اردیبهشت 1396 - 11:00

مجوز استخدام برای وزارت نفت صادر شد ولی فقط برای دو هزار و 500 نفر
نفت نیوز: مشاور اجتماعی و منابع انسانی وزیر نفت از صدور مجوز استخدام برای دو هزار و 500 نفر در صنعت نفت خبرداد.
دوشنبه، 25 اردیبهشت 1396 - 10:59

دولت یازدهم پرخرج ترین دولت ایران معرفی شد + سند
نفت نیوز: صندوق بین المللی پول دولت یازدهم را پرخرج ترین دولت ایران معرفی کرد و از افزایش ۲ برابری ریخت و پاش هزینه ای در این دولت نسبت به دولت قبل خبر داد.
شنبه، 23 اردیبهشت 1396 - 11:31

«سفیر رای» در جنوب
به نقل از عصر نفت:
شنبه، 23 اردیبهشت 1396 - 11:23

پاسخ غیرکارشناسانه به بیانیه متخصصان صنعت نفت از طریق یک رسانه دولتی!
نفت نیوز: بدنبال انتشار بیانیه جمعی از متخصصان صنعت نفت خطاب به آقای روحانی نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری؛ در اقدامی غیر قانونی روابط عمومی وزارت نفت در ایام تبلیغات انتخابات - گویی به وکالت از این کاندیدا - جوابیه ای منتشر کرد که کاملاً بی اساس و سیاسی محض است.
پنجشنبه، 21 اردیبهشت 1396 - 18:56

۶ اقدام برای شفاف شدن حقوق مردم ایران در پرونده کرسنت/ رنجنامه معاون حقوقی دبیر شورای عالی امنیت ملی را منتشر کنید
نفت نیوز: برخی حقوقدانان فعال در صنعت نفت در نامه سرگشاده‌ای خطاب به سران سه قوه درباره وضعیت دفاع از حقوق ایران در داوری بین‌المللی پرونده کرسنت پیشنهاد کردند ۶ اقدام برای شفاف شدن روند دفاع از حقوق مردم ایران در این پرونده انجام شود.
چهارشنبه، 20 اردیبهشت 1396 - 10:17

۵۰۰ میلیون دلار بنزین وارد کشور شد
نفت نیوز: واردات بنزین در سال گذشته از مرز یک میلیون تن عبور کرده است که ارزش دلاری این حجم واردات در حدود ۵۰۰ میلیون دلار می‌باشد.
دوشنبه، 18 اردیبهشت 1396 - 23:09

من نگفتم در تولید بنزین خودکفاشدیم، کسان دیگری گفتند/ تولید بنزین در ستاره خلیج فارس تا پایان سال به ۱۲ میلیون لیتر در روز می‌رسد!
نفت نیوز: وزیر نفت گفت: آنچه که ما درباره فاز نخست پالایشگاه ستاره خلیج فارس اعلام کردیم تولید مستمر بنزین از این فاز است.
دوشنبه، 18 اردیبهشت 1396 - 23:06

صفحه قبل - صفحه بعد
 
 
 
::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  جستجوی پیشرفته ::  نسخه تلکس
استفاده از مطالب نفت نیوز با ذکر منبع بلامانع است.
پشتیبانی توسط: خبرافزار