تماس ها    صفحه اصلی    نفت    بحران خوزستان    گاز    پالایش و پخش    پتروشیمی    بهداشت ودرمان    تاریخ و سیاست    منابع انسانی    عمومی  
چهارشنبه، 22 آذر 1396 - 04:23   
   
 
  خبرهای تازه  

شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب 5 قرارداد پژوهشی با مراکز علمی و پژوهشی امضاء کرد
نفت نیوز: شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب 5 قرارداد پژوهشی در حوزه ازیاد برداشت و بهبود تولید ازمخازن(EOR/IOR )»، با مراکز علمی و پژوهشی کشور امضاء​ کرد.
دوشنبه، 13 آذر 1396 - 17:57

دریافت آبونمان ثابت از مشترکان گاز لغو شد
نفت نیوز: دیوان عدالت اداری بخشنامه دبیر ستاد ھدفمند کردن یارانه ھا مبنی بر برقراری آبونمان ثابت ماھیانه برای مشترکین گاز طبیعی را ابطال کرد.
دوشنبه، 13 آذر 1396 - 17:55

نخستین نرم‌افزار تفسیر نمودار نگار تولید ساخت داخل رونمایی شد
نفت نیوز: نخستین نرم‎افزار تفسیر نمودار نگار تولید (PLT) ساخت داخل که دانش فنی و ساخت آن با تلاش و حمایت شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب بومی‎سازی شده است، رونمایی شد.
شنبه، 11 آذر 1396 - 17:21

زنگنه دست از تضعیف پژوهشگاه صنعت نفت بردارد
بیژن نامدار زنگنه با وارد کردن انتقاداتی به مهم ترین نهاد پژوهشی نفت خواستار تغییر مدل کاری پژوهشگاه صنعت نفت شد و نشان داد پس از تضعیف و تعطیلی آموزشگاه‌های
شنبه، 11 آذر 1396 - 16:54

برداشت زودهنگام از میدان نفتی یاران جنوبی
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت از راه اندازی ۶ حلقه چاه میدان یاران جنوبی و برداشت روزانه ۱۰ هزار بشکه از این میدان خبر داد.
سه شنبه، 7 آذر 1396 - 22:01

دومین کاروان کمک های کارکنان نفت به کرمانشاه ارسال شد
نفت نیوز: دومین محموله کمک های جمع آوری شده به زلزله زدگان کرمانشاه، شامل 7دستگاه کانکس 6متری، 3چشمه کانکس سرویس بهداشتی و یک کامیون حاوی پتو، چادر، والور، زیرانداز، گازپیک نیک و ... به مقصد استان کرمانشاه ارسال شد.
سه شنبه، 7 آذر 1396 - 21:55

ارسال محموله کمک های ستاد امدادرسانی منطقه ویژه پارس به مناطق زلزله زده غرب کشور
نفت نیوز: محموله کمک ًهای إرسالی شرکت ًهای مستقر در منطقه ویژه پارس که توسط ستاد امدادرسانی به زلزله زدگان غرب کشور جمع اوری شده بود روز یکشنبه (٥ آذرماه) طی مراسمی با حضور مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس و جمعی از مدیران شرکت ًهای مستقر به مناطق زلزله زده ارسال شد.
سه شنبه، 7 آذر 1396 - 21:51

ایمنی و سرعت از شاخص های مهم پایانه نفتی خارگ است
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران، ایمنی، دقت، چابکی و سرعت را از شاخص های مهم پایانه نفتی خارگ اعلام کرد و افزود: هم اکنون مشتری های بین المللی نفت خام ایران پایانه نفتی خارگ را تحسین می کنند.
سه شنبه، 7 آذر 1396 - 21:41

ردپای بانیان کرسنت در قرارداد جدید گازی/ هبه وزارت نفت به شرکت نروژی+ سند
نفت نیوز به نقل از مشرق نیوز: قراردادی که به‌تازگی میان شرکت IFLNG و شرکت ملی نفت امضا شده است یک قرارداد منحصر به فرد در تاریخ صادرات گاز کشور است که به نوعی تداعی کننده قرارداد کرسنت است.
جمعه، 3 آذر 1396 - 20:20

امضای قرارداد فروش گاز طبیعی به نروژ با قیمت کمتر از هزینه تمام شده تولید آن در کشور
نفت نیوز: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: اخیرا وزارت نفت با نروژ قرارداد فروش گازی را امضا کرده که گاز طبیعی با قیمت کمتر از هزینه تولید آن در کشور فروخته می‌شود.
پنجشنبه، 2 آذر 1396 - 12:29

مهار فوران چاه ۱۴۷ رگ سفید از عمق آغاز شد
نفت نیوز: محسن پاک نژاد با اشاره به برپایی دکل حفاری ۹۳ فتح شرکت ملی حفاری ایران، از آغاز عملیات تخصصی مهار فوران چاه ۱۴۷ رگ سفید از عمق خبر داد.
پنجشنبه، 2 آذر 1396 - 12:16

انتصاب سرپرست مدیریت برنامه ریزی شرکت ملی گاز
نفت نیوز: طی حکمی از سوی مهندس عراقی، معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران، آقای محمدرضا صدیقی با حفظ سمت بعنوان "سرپرست مدیریت برنامه ریزی شرکت ملی گاز ایران" منصوب شد.
پنجشنبه، 2 آذر 1396 - 12:13

افزایش تولید در پتروشیمی بندر امام
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندر امام از عرضه بیشتر خوراک به پتروشیمی بندرامام همزمان با افزایش تولید نفت در دوران پسابرجام خبر داد و گفت: افزایش عرضه خوراک از سوی مناطق نفتخیز جنوب منجر به افزایش تولید در این مجتمع پتروشیمی در سال جاری شده است.
پنجشنبه، 2 آذر 1396 - 12:12

توسعه همکاری درزمینه انرژی محوردیدار سفیرایران و وزیرنفت وانرژی نروژ
نفت نیوز: «محمدحسن حبیب اله زاده» سفیر جمهوری اسلامی ایران در نروژ و «تریه ساویکنس» وزیر نفت و انرژی نروژ پیرامون همکاری در زمینه نفت و گاز و انرژی‌های تجدید پذیر مذاکره کردند.
شنبه، 27 آبان 1396 - 14:50

تشریح فعالیت‎های شرکت ملی گاز در مناطق زلزله‎زده غرب
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران به تشریح فعالیت‎های این شرکت در مناطق زلزله‎زده غرب کشور پرداخت و گفت: بخش اعظم کار این شرکت در مناطق قصرشیرین، جوانرود و ثلاث باباجانی پایان یافته است.
شنبه، 27 آبان 1396 - 14:30

حرکت مشکوک عوامل وزارت مسکن در پروژه مسکن مهر 2000 واحدی نفت اهواز/ زنگنه به آخوندی تذکر دهد
نفت نیوز: یکی از اقدامات خداپسندانه وزیر نفت دولت قبلی اختصاص 38 هکتار از اراضی نفت برای پروژه مسکن مهر کارکنان صنعت نفت اعم از : رسمی، ارکان ثالث و بازنشسته بود که در راستای مسولیت های اجتماعی و با هدف رضایت شغلی آنها واگذار و هم اکنون بعنوان بزرگترین پروژه مسکن مهر در استان خوزستان مطرح است.
سه شنبه، 4 مهر 1396 - 18:39

تولید محصولات پلیمری تا پایان برنامه ششم به ۱۲ میلیون تن می‌رسد
نفت نیوز: معاون وزیر نفت از تولید ۱۲ میلیون تن محصولات پلیمری تا پایان برنامه ششم توسعه کشور خبر داد و گفت: هم اکنون تولید مواد اولیه پلیمری در کشور حدود ۷,۵ میلیون تن در سال است.
یکشنبه، 2 مهر 1396 - 18:10

اختصاص ۲ هزار هکتار زمین برای توسعه صنایع میان دستی
نفت نیوز: وزیر نفت از افتتاح طرح‌های پتروشیمی‌ کاوه، فاز سوم پتروشیمی پردیس و بوشهر تا پایان امسال خبرداد و گفت: باید از حضور سرمایه‌‌گذاران خارجی برای بالابردن ارزش افزوده، دستیابی به فناوری‌های نو و تولید محصولات با ارزش تر استفاده و از تولید محصولات کم ارزش دوری کنیم.
یکشنبه، 2 مهر 1396 - 18:07

پیام وزیر نفت به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس
نفت نیوز: وزیر نفت به ‌مناسبت هفته‌ دفاع مقدس و روز تجلیل از شهیدان و ایثارگران، پیامی صادر کرد.
شنبه، 1 مهر 1396 - 09:58

حکم اخراج کارکنان پالایشگاه ستاره خلیج فارس ابطال شد
نفت نیوز: اداره کار شهرستان بندرعباس حکم اخراج بسیاری از کارکنان پالایشگاه ستاره خلیج فارس را باطل کرد و به بازگشت به کار کارکنان اخراجی این پالایشگاه رأی داد.
یکشنبه، 26 شهریور 1396 - 21:33

مدیرکل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی منصوب شد
نفت نیوز: معاون نظارت بر منابع هیدروکربوری وزیر نفت در حکمی علیرضا سلمان زاده را به‌عنوان «مدیرکل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی» منصوب کرد.
سه شنبه، 21 شهریور 1396 - 15:51

با فناوری روز جهان به ایران می آییم
نفت نیوز: مدیر عامل شرکت سفره گاز SOFREGAZ فرانسه اعلام کرد: برای اجرای طرح بازیافت و مصرف گاز مشعل پالایشگاه دوم پارس جنوبی، از فناوریهای روز جهان استفاده خواهیم کرد.
جمعه، 17 شهریور 1396 - 12:02

انعقاد قرارداد با فرانسوی ها برای جمع آوری گازهای مشعل فازهای ۲ و ۳ پارس جنوبی
نفت نیوز: قرارداد پروژه بازیافت و مصرف گاز مشعل پالایشگاه دوم پارس جنوبی (فازهای ٢ و ٣)، با رویکرد صیانت از محیط زیست بین شرکت ملی نفت ایران و کنسرسیومی متشکل از شرکت SOFREGAZ فرانسه و شرکت صنعت سازه ثمین امضا شد.
جمعه، 17 شهریور 1396 - 11:54

دستور زنگنه برای برای نوسازی و بازسازی تاسیسات سطح الارضی مناطق نفتخیز
نفت نیوز: وزیر نفت با صدور ابلاغیه‎ای به شرکت ملی نفت ایران، اقدام‎های لازم را به منظور نوسازی و بازسازی تاسیسات روسطحی بخش تولید نفت و گاز مشخص کرد.
جمعه، 17 شهریور 1396 - 11:49

میزان سوزاندن گاز در مشعل های پارس جنوبی کاهش یافت
نفت نیوز: معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور توسعه و مهندسی از کاهش میزان سوزاندن گاز در مشعل‌های پارس جنوبی طی سال‌های اخیر خبر داد و گفت: حجم سوزاندن گازهای مشعل از ۱۵ میلیون مترمکعب در هفته به سه میلیون مترمکعب رسیده است.
جمعه، 17 شهریور 1396 - 11:47

حواشی پالایشگاه ستاره خلیج فارس به مجلس کشید/ تجمع ۱۰۰ نفری در بهارستان
نفت نیوز: حدود ۱۰۰ نفر از نیروهای شاغل در پالایشگاه ستاره خلیج فارس مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کرده اند و از نمایندگان مردم در مجلس دهم می خواهند تا به وضعیت نابسامان شغلی آنها رسیدگی شود.
دوشنبه، 13 شهریور 1396 - 17:07

دستاورد‌های بزرگ نفت
شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، بزرگ‌ترین تولیدکننده نفت خام کشور و مهم‌ترین بخش بالادستی صنعت نفت ایران، با قدمت و سابقه‌ای افزون بر یک قرن، تجربه‌ای کم‌نظیر در راهبری عملیات و توسعه میدان‌ها با اتکا به مجموعه دانش‌های مرتبط با تولید نفت و گاز دارد.
دوشنبه، 13 شهریور 1396 - 17:05

پایان عملیات لوله گذاری خط اول طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبی
نفت نیوز: مجری طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبی گفت: عملیات لوله گذاری خط اول طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبی به طول 96 کیلومتر به پایان رسید.
شنبه، 11 شهریور 1396 - 18:06

در سال ۸۴ حدود ۱۲۰ هزار نفر نیرو داشتیم اما در سال ۹۲ این تعداد به ۲۲۰ هزار نفر رسید
نفت نیوز: وزیر نفت ضمن اعلام خبر حضور تعدادی از مدیران شرکت‌های خارجی برای حضور در کارگاه مناقصه میدان آزادگان گفت: فرآیند برگزاری این مناقصه، هفت یا هشت ماه به طول می‌انجامد که این روند طبیعی است.
چهارشنبه، 1 شهریور 1396 - 10:20

ایران روزانه ۴۲ میلیون مترمکعب گاز صادر می کند
نفت نیوز: معاون وزیر نفت از افزایش مقاصد صادراتی گاز ایران خبر داد و گفت: میزان صادرات گاز ایران به ۴۲ میلیون مترمکعب در روز رسیده است.
چهارشنبه، 1 شهریور 1396 - 10:18

صفحه بعد
 
 
 
::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  جستجوی پیشرفته ::  نسخه تلکس
استفاده از مطالب نفت نیوز با ذکر منبع بلامانع است.
پشتیبانی توسط: خبرافزار