نفت نيوز: انتصاب مدير عامل و رئيس هيات مديره شركت متن
یکشنبه، 13 خرداد 1397 - 01:30     کد خبر: 19044

نفت نيوز: با صدور حكمي از سوي مديرعامل شركت ملي نفت ايران، دكتر تورج دهقاني؛ مديرعامل و عضو اصلي هيئت مديره شركت مهندسي و توسعه نفت شد.

به گزارش نفت نيوز، در حكم علي كاردر خطاب به تورج دهقاني آمده است: ” بنا به پيشنهاد معاون مديرعامل در توسعه و مهندسي و با عنايت به مراتب تخصص، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالي در صنعت نفت به موجب اين حكم به عنوان مديرعامل و عضو اصلي هيئت مديره شركت مهندسي و توسعه نفت منصوب مي شويد.
موارد ذيل از جمله اهم ماموريت هاي جنابعالي است:
اهتمام ويژه در تكميل طرح هاي نيمه تمام در توسعه ميدادين غرب كارون و در ساير بخش هاي فعاليت شركت
رسيدگي به حل و فصل مسائل عمده قراردادي با پيمانكاران و تعيين تكليف قراردادي فازهاي آتي طرح هاي توسعه اي به ويژه در ميادين مشترك غرب كارون
پياده سازي قراردادهاي جديد بالادستي در چارچوب برنامه هاي مصوب جمهوري اسلامي ايران در راستاي تحقق اقتصاد مقاومتي و حداكثر سازي سهم شركت هاي ايراني در انجام فعاليت هاي بالادستي
تقويت نيروي انساني توانمند و با صلاحيت حرفه اي به ويژه متخصصين جوان و به كارگيري آنها در سطرح مختلف فعاليت هاي سازماني
تلاش در جهت تقويت، همبستگي و ايجاد اعتماد بين كاركنان و ساير ذينفعان داخلي و خارجي و ارتقا اخلاق حرفه اي و سلامت اداري مالي در محيط كار
ضرورت توجه به حوزه HSEQ به ويژه رعايت ايمني در راستاي دستورالعمل هاي مدون
تلاش در جهت جذب نيروهاي متخصص و بومي منطقه در شركت هاي پيمانكاري
توفيق جنابعالي را در انجام امور محوله از درگاه خداوند متعال خواهانم.”
لازم به ذكر است، دكتر تورج دهقاني پيش از اين معاون مديرعامل شركت متن در امور توسعه، عضو هيئت مديره و سرپرست طرح توسعه ميدان نفتي آزادگان جنوبي بود. از سوابق كاري دكتر دهقاني كه داراي مدرك مهندسي شيمي گاز – دكتري اقتصاد نفت است مي توان به مديرعاملي و نائب رئيسي هيئت مديره شركت سرمايه گذاري تأسيسات دريايي و مديريت سرمايه گذاري و توسعه شركت نفت مناطق مركزي ايران اشاره كرد.

رضا دهقان به عنوان رئيس هيأت مديره انتخاب شد

به گزارش روابط عمومي شركت مهندسي و توسعه نفت، بر اساس تصميمات صورت گرفته در جلسه مجمع عمومي عادي (به طور فوق‌العاده) شركت مهندسي و توسعه نفت، رضا دهقان، به عنوان رئيس و عضو اصلي هيأت مديره شركت متن انتخاب شد.

وي در حال حاضر به عنوان مدير هماهنگي قراردادهاي بالادستي شركت ملي نفت ايران در بخش معاونت توسعه و مهندسي اين شركت نيز مشغول به كار است.

انتهاي پيام


پیامک - فیس بوک - تویتر
نسخه اصلی - برگشت به خبرها