نفت نيوز: تجسس در نفتكش ايراني تا ۱۵ ساعت ديگر آغاز مي‌شود
شنبه، 23 دی 1396 - 18:33     کد خبر: 18971

نفت نيوز: مسئول رسيدگي به وضعيت نفتكش ايراني با اشاره به اعزام نيروهاي ايراني به محل حريق نفتكش سانچي اظهار كرد: نيروها با شناور تندرو اعزام شده‌اند و ظرف ۱۵ ساعت آينده به محل مي‌رسند و عمليات تجسس در قسمت‌هاي مختلف نفتكش از جمله موتورخانه آغاز مي‌شود.

 به گزارش ايسنا، علي ربيعي كه براي پيگيري بيشتر عمليات اطفاء حريق نفتكش ايراني شب گذشته به چين رفته است، از اعزام نيروهاي چيني و ايراني به محل حادثه خبر داد و گفت: احتمالا نيروها فردا به موتورخانه كه احتمال مي‌دهيم افراد در آنجا محبوس شده باشند وارد مي‌شوند و عمليات تجسس را آغاز كنند.

وي ادامه داد: اتفاق مذكور نهايتا ظرف ۱۵ ساعت آينده آغاز مي‌شود.

مسئول رسيدگي به وضعيت نفتكش ايراني اظهار اميدواري كرد كه چيني ها تمام تلاش خود را براي كنترل آتش كشتي به كار گيرند تا نيروهاي ايراني بتوانند كار خود را انجام دهند. اگر وضعيتي كه در چند ساعت گذشته در كشتي حاكم بوده است، ادامه پيدا كند اين گروه قادر خواهد بود كارشان را انجام دهند.

ربيعي با بيان اينكه بايد مدام با چيني ها مذاكره كنيم تا وضعيت كشتي را ايمن نگه دارند، تاكيد كرد: نيروهاي امداد و نجات ما با قدرت تمام راهي شدند و اميدواريم كه بتوانند وارد كشتي شوند و ما را از نتيجه مطلع كنند.

وي با تاكيد بر اين‌كه نيروهاي ايراني ۱۵ ساعت ديگر به محل حادثه مي‌رسند، اظهار كرد: محل حادثه بسيار دور و تقريبا ۲۵۰ مايل دريايي است. نيروها با كشتي‌هاي تندرو به محل اعزام شده‌اند.

ربيعي همچنين در گفت‌وگو با شبكه خبر، با اشاره به پيكرهاي پيدا شده در صبح امروز گفت: ميزان سوختگي و هويت اين پيكرها هنوز مشخص نيست.

انتهاي پيام


پیامک - فیس بوک - تویتر
نسخه اصلی - برگشت به خبرها