نفت نيوز: مديركل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتي منصوب شد
سه شنبه، 21 شهریور 1396 - 20:21     کد خبر: 18916

نفت نيوز: معاون نظارت بر منابع هيدروكربوري وزير نفت در حكمي عليرضا سلمان زاده را به‌عنوان «مديركل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتي» منصوب كرد.

به گزارش نفت نيوز، در حكم ركن الدين جوادي به عليرضا سلمان زاده آمده است: نظر به بازنشستگي جناب آقاي مهندس علي احمد يارمحمدي و ضمن تشكر و قدرداني از زحمات و خدمات مسئولانه، صادقانه  و حرفه اي ايشان در دوران تصدي اداره كل و با عنايت به تعهد و تجربيات جنابعالي به موجب اين حكم به سمت «مديركل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتي» منصوب مي شويد.

موارد زير از اهم مسئوليت‌هاي سازماني آن اداره كل، مورد تاكيد مي باشد:

• اعمال نظارت‌هاي دقيق بر اندازه گيري‌هاي كمي و كيفي در مبادي تحويل و تحول مواد هيدروكربوري و پايانه‌هاي صادراتي و وارداتي.
• برنامه ريزي و انجام اقدامات لازم جهت بهبود و ارتقاي روش‌هاي اندازه گيري و كاليبراسيون تجهيزات در انطباق با استانداردها و دستورعمل‌هاي مربوطه.
• اتخاذ تدابير و راهبردهاي لازم به منظور چابك سازي ساختار سازماني و پياده سازي امر نظارت به صورت حرفه اي و بكارگيري نيروهاي متعهد و متخصص.
• پيگيري و نظارت در به روز رساني و حفظ دقت تجهيزات اندازه گيري كمي و آنالايزرهاي كيفي توسط شركت‌ها و مسئولين مربوطه.
• نظارت عاليه مستمر بر پروژه‌هاي تامين، نصب و راه اندازي سامانه اندازه گيري و پايش مستمر بهره برداري استاندارد از سامانه ميترينگ.
• ساماندهي و ارزيابي صلاحيت حرفه اي شركت‌هاي تجميع كننده و سازنده سامانه‌هاي اندازه گيري و بازرسان مستقل جهت ارائه خدمات به شركت‌هاي تابعه وزارت نفت.
• پيگيري‌هاي مجدانه جهت تجهيز و بكارگيري سامانه‌هاي مانيتورينگ و انتقال بر خط اطلاعات مقادير كمي و شاخص‌هاي كيفي در توليد، صادرات، واردات و مبادلات داخلي مواد هيدروكربوري.
• ارتقاي مستمر سطح كيفي تهيه گزارشات آماري از طريق توسعه سامانه نرم افزاري و پايگاه اطلاعاتي با لحاظ تمهيدات حفظ امنيت داده‌ها.

همچنين ركن الدين جوادي، معاون نظارت بر منابع هيدروكربوري وزير نفت در حكمي جداگانه از زحمات مهندس يارمحمدي قدرداني و او را به‌عنوان مشاور خود منصوب كرد.

در اين حكم آمده است: ضمن قدرداني از تلاش‌هاي مفيد و موثر جنابعالي در دوران تصدي اداره كل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتي و با عنايت به تعهد و تجربيات ارزشمند شما به موجب اين حكم بعنوان مشاور اينجانب منصوب مي گرديد.

موفقيت جنابعالي را در ارائه و انتقال تجربيات طولاني خود به همكاران اين معاونت از خداوند متعال مسئلت دارم.

انتهاي پيام

منبع: شانا


پیامک - فیس بوک - تویتر
نسخه اصلی - برگشت به خبرها