نفت نيوز: قدرداني زنگنه از لاريجاني بخاطر حذف دو ماده از برنامه ششم؛ خوراك پتروشيمي ها و پاداش سنوات كاركان
شنبه، 18 دی 1395 - 21:11     کد خبر: 18629

نفت نيوز: وزير نفت در نامه اي به رئيس مجلس شوراي اسلامي، ضمن قدرداني از همكاري مجلس در حذف ماده ٥٣ گفت: اين اقدام زمينه تقويت و ايجاد چشم انداز روشن و با ثبات براي سرمايه گذاري و توسعه صنعت پتروشيمي را فراهم مي كند.

به گزارش نفت نيوز، در نامه مهندس بيژن زنگنه، وزير نفت، خطاب به دكتر علي لاريجاني، رئيس مجلس شوراي اسلامي ايران آمده است:

راي نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در حذف ماده (٥٣) كميسيون تلفيق برنامه ششم توسعه كشور در مورد «نحوه تعيين نرخ خوراك پتروشيمي‎ها و پالايشگاه‌ها» بار ديگر تدبير شايسته جنابعالي، نگاه واقع بينانه مجلس به منافع ملي و اعتماد نمايندگان ملت به خادمان صنعت نفت را به اثبات رساند. ضمن تشكر از مديريت جنابعالي در هدايت مناسب جلسه، تصميم بجا و مصلحت انديشانه نمايندگان مجلس، تاكيد مي شود، اين اقدام جداي از اين كه مانع تحميل بار مالي به كشور مي شود، زمينه تقويت و ايجاد چشم انداز روشن و با ثبات براي سرمايه گذاري و توسعه صنعت پتروشيمي را فراهم مي كند.

بي ترديد چنين حمايت‌هاي مدبرانه كه پيش از اين با حذف ماده (٣٤) نيز نشاط را به جمع پرسنل سخت كوش صنعت نفت بازگرداند، انگيزه مضاعف خواهد بود تا در سايه همدلي و همكاري بيشتر بتوانيم مسير رشد و توسعه پايدار را هر چه سريعتر بپيماييم.
انتهاي پيام
منبع: شانا


پیامک - فیس بوک - تویتر
نسخه اصلی - برگشت به خبرها